Haberlerİzmir HaberleriTorbalı'daki Göztepe tesislerinin lansmanı 13 Kasım'da

Torbalı'daki Göztepe tesislerinin lansmanı 13 Kasım'da - İzmir Haberleri

İzmir'in Torbalı ilçesinde, Göztepe Spor Kulübüne tahsis edilen alana inşa edilecek tesislerin lansmanının 13 Kasım 2017 tarihinde yapılacağı açıklandı.

Torbalı'daki Göztepe tesislerinin lansmanı 13 Kasım'da

Daha önce 3 Kasım'da yapılması planlanan; ancak Göztepe Kulüp Başkanı Mehmet Sepil'in annesinin vefatı üzerine ertelenen kulübün Torbalı'daki tesislerinin tanıtım toplantısı tarihi beli oldu. Torbalı Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, tanıtımın 13 Kasım Pazartesi günü saat 15.30'da Belediye Kültür Merkezinde yapılacağı açıklandı. Toplantıya AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez ile Göztepe Spor Kulübü yöneticileri, futbolcuları, teknik heyeti ve taraftar gruplarının katılması beklenilirken, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, kentin bir spor kenti olması için çalıştıklarını söyledi. Görmez, 'Torbalı'mızın bir spor kenti olması yolunda önemli bir adım attık. Göztepe gibi köklü bir kulübün tesis yapımı için ilçemizi seçmesi bizleri çok mutlu etti. İlçemize inşa edilecek olan spor tesisi hem Torbalı'mızın tanıtımını sağlayacak hem de kurulacağı bölgenin kalkınmasına özel, anlamlı bir değer katacak. İzmir'i temsil eden bütün spor kulüplerine kapımız açık. Burası spor yatırımları içinde oldukça uygun, profesyonel, amatör fark etmez bütün kulüplerimiz için herkes elini taşın altına koysun demiştim' dedi.
Göztepe Spor Kulübünün altyapı ve tesis hamlesine destek vermek amacıyla Pancar'da 103 dönümlük bir araziyi tahsis eden Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Göztepe'nin Torbalı'ya yerleşmesinde önemli bir rol oynadı. Başkan Görmez'in bu girişime karşılık Torbalı'ya tesis inşa etme kararı alan kulüp, Pancar'daki bu araziye içerisinde 8 adet futbol sahası olan dev bir futbol akademisi kurmayı planladığı açıklanmıştı.

Torbalı’daki Göztepe tesislerinin lansmanı 13 Kasım’da

SIRADAKİ HABER
}