HaberlerSinop HaberleriSinop'ta Minik Ayaklar Üşümesin Projesi

Sinop'ta Minik Ayaklar Üşümesin Projesi - Sinop Haberleri

Sinop'ta, Kızılay'ın başlattığı 'Minik Ayaklar Üşümesin Projesi' kapsamında toplanan çoraplar, kırsaldaki çocukların ayaklarını ısıtacak.

Sinop'ta Minik Ayaklar Üşümesin Projesi

Sinop'un Merkez Atatürk İlköğretim Okulunda Kızılay'ın başlattığı 'Minik Ayaklar Üşümesin Projesi' kapsamında toplanan çoraplar uzak köylerdeki öğrencilere dağıtılacak. Kızılay Kadın Kolları Başkanı Kadriye Gündoğdu yaptığı açıklamada, 'Bu projeyi geçen sene başlattık ve devam ediyoruz. Okullardan topladığımız çorapları uzak köylerde, çorap ihtiyacı olan ve sadece çorap değil yanına mont ve kazak ekleyip uzak köylere götürüyoruz' dedi.
Atatürk İlköğretim Anaokulu Öğretmeni Bedia Kiren ise yaptığı açıklamada, 'Ana sınıfı olarak bütün sosyal sorumluluk projelerine katılmayı tercih ediyoruz. Hem çocuklarımız bilinçleniyor hem de bizler ihtiyacı olanlara katkıda bulunmuş oluyoruz. Bu açıdan her sene elimizden geldiğince bu etkinlikleri gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Kızılay ekipleri de bu etkinliklerde bizi yalnız bırakmıyor. Onlara da sonsuz teşekkür ediyorum' diye konuştu.

Sinop’ta Minik Ayaklar Üşümesin Projesi

SIRADAKİ HABER
}