Ordu haber: Başkandan baskın denetim

Ordu haber: Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ulubey, Gürgentepe, Gölköy ilçeleri ile Topçam Mahallesi ve Kabadüz Çambaşı Yaylası'nda baskın incelemelerde bulundu.

Başkandan baskın denetim

Kendi kullandığı özel aracıyla birlikte, ilçelere sürpriz bir ziyaret yapan Başkan Yılmaz, Ordu Büyükşehir Belediyesinin yaptığı çalışmaları teftiş etti. Gürgentepe ilçe merkezinde tarihte ilk kez başlatılan sıcak asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Yılmaz, ardından Gölköy ilçesine geçti. Gölköy-Mesudiye-Topçam yol ayrımında Bayırköy Mahallesi Muhtarı ve mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Yılmaz, daha sonra Mesudiye Topçam Mahallesi ve Kabadüz Çambaşı Yaylası'nı birbirine bağlayan 25 km'lik güzergahta devam eden sıcak asfalt çalışmalarıyla ilgili yüklenici firma yetkililerinden bilgi alarak, yolda incelemelerde bulundu. Ulubey, Gürgentepe, Gölköy ve Mesudiye'deki incelemelerin ardından Kabadüz ilçesine bağlı Çambaşı Yaylası'na geçen Başkan Yılmaz, Ordu Büyükşehir Belediyesinin bu yıl hizmete açacağı Türkiye'nin denize en yakın tesislerinden Çambaşı Kayak Merkezinde incelemelerde bulundu.

Her noktada çalışma var
Bir günde 5 ayrı ilçede incelemelerde bulunan Başkan Yılmaz, 'İlimizin her noktasında çalışma olduğunu görmek mutluluk verici' dedi. Ordu'nun devam eden ve tamamlanan yatırımlarla önünün açık olduğunu dile getiren Başkan Yılmaz, ' Bugüne kadar 510 km sıcak asfalt, 850 km sathi asfalt yol çalışması yaptık. 5 ilçemizde yaptığımız incelemelerde gördük ki her yerde muazzam bir çalışma var. Bilindiği üzere ilimiz Türkiye'de kırsal yol ağına sahip en uzun ikinci il. Böylesine zor ve engebeli bir coğrafyada, ekiplerimiz büyük bir özveriyle çalışmalarını sürdürüyor. Çambaşı Kayak Merkezi'nde yaptığımız incelemede gördük ki muazzam bir tesis olmuş. İnşallah bölgeyi turizmin merkezi haline getirecek' diye konuştu.

Başkandan baskın denetimEN ÇOK OKUNANLAR

Antalya'da gürültü kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

1 Antalya'da gürültü kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

Samsun'da Jandarmaya ateş açan 3 kişi tutuklandı

2 Samsun'da Jandarmaya ateş açan 3 kişi tutuklandı

Tramvay ücretsiz

3 Tramvay ücretsiz

 Taraftar işbaşında

4 Taraftar işbaşında

Şehit Yarbay Dunca'nın baba evine acı haber ulaştı

5 Şehit Yarbay Dunca'nın baba evine acı haber ulaştı

Gözler Samaras'ta olacak

6 Gözler Samaras'ta olacak

Çarşamba Havalimanı'nda 'ahlaksız denetim' iddiası

7 Çarşamba Havalimanı'nda 'ahlaksız denetim' iddiası

Haydi Samsun

8 Haydi Samsun

Cumhurbaşkanı'nın kuzeni trafik kazasında yaşamını yitirdi

9 Cumhurbaşkanı'nın kuzeni trafik kazasında yaşamını yitirdi

Kızılcahamam Belediye Başkanı Güney, iş adamlarıyla bir araya geldi

10 Kızılcahamam Belediye Başkanı Güney, iş adamlarıyla bir araya geldi


SIRADAKİ HABER