HaberlerDüzce HaberleriDTSO Meclisi'nden belediyeye ziyaret

DTSO Meclisi'nden belediyeye ziyaret - Düzce Haberleri

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Meclis Başkanı Ertan Taşlı ve meclis üyeleri Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay'ı makamında ziyaret etti.

DTSO Meclisi'nden belediyeye ziyaret

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, özel sektörün beklentilerine haiz olduklarını ve bu konuda özellikle Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile istişare halinde olarak sorunların çözümüne odaklanacaklarını söyledi.
Toplantıda konuşan DTSO Meclis Başkanı Ertan Taşlı, Belediye Başkanı Dursun Ay'ın özel sektörün sorunlarına hakim olduğunu belirterek, 'Başkanımızın özel sektör ve iş dünyasına olan yakınlığı sayesinde iş dünyasının bundan sonraki süreçte sorunlarının daha hızlı çözülebileceğini düşünüyoruz. Bizler de Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak özellikle iş dünyasını ilgilendiren konularda Belediye ile istişare durumunda olunması taraftarıyız. İş Dünyasını ilgilendiren kararlar alınırken Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile yapılacak olan istişarenin herkes için olumlu sonuçlar doğuracağını düşünüyoruz. Özellikle bundan sonra bu istişarelerin daha fazla olmasını bekliyoruz' ifadelerini kullandı.
İş dünyasının belediyenin sorumluluk alanında olan problem ve beklentilerinin daha sağlıklı aktarılabilmesi için Belediye Başkanı Dursun Ay'ı yapılacak olan ilk meclis toplantısına davet eden Meclis Başkanı Ertan Taşlı, Meclis adına Dursun Ay'a yeni görevinde başarılar diledi.
Meclis Üyelerinin aktardığı sorunları dikkatle dinleyen Başkan Ay, Meclis Başkanı Ertan Taşlı'nın yapmış olduğu davete katılacağını, bu toplantının hem belediye hem de DTSO açısından faydalı olacağına inandığını ifade etti.

DTSO Meclisi’nden belediyeye ziyaret

SIRADAKİ HABER
}