HaberlerGaziantep HaberleriGaziantep'te silah ve uyuşturucu ele geçirildi

Gaziantep'te silah ve uyuşturucu ele geçirildi - Gaziantep Haberleri

Gaziantep'te yunus polis ekipleri şüphelendikleri bir araç ve şahıslar üzerinde yaptığı araştırmada 2 adet tabanca ve uyuşturucu madde ele geçirdi.

Gaziantep'te silah ve uyuşturucu ele geçirildi

Şehitkamil ilçesi Prof. Necmettin Erbakan Bulvarı üzerinde Yunus Timleri tarafından yapılan yol kontrollerinde, durumundan şüphelenilen bir araç durduruldu. Edinilen bilgiye göre araç içerisinde yapılan aramada E.T. ve S.Y. isimli şüpheli şahıslardan 2 adet ruhsatsız tabanca, bu tabancalara ait 4 adet fişek ve 2 adet şarjör, satışa hazır şekilde bulunan fişek diye tabir edilen alüminyum folyoya sarılı vaziyette 36 adet metamfetamin uyuşturucu maddesi, kağıda sarılı vaziyette 4 adet esrar maddesi ve şeffaf poşet içerisinde 22 adet Captagon uyuşturucu hap ele geçirildi.
Öte yandan yakalanan şahısların yapılan arama kaydı sorgulamalarında E.T. isimli şüpheli şahsın Gaziantep 2.Sulh Ceza Hakimliğince 'Fuhşa Teşvik Etmek' suçundan arandığı tespit edildi.
Gözaltına alınan şahıslar emniyetteki ifade işlemlerinin ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Gaziantep’te silah ve uyuşturucu ele geçirildi

SIRADAKİ HABER
}