HaberlerSamsun HaberleriHaber Radyo'dan bir ilk daha!

Haber Radyo'dan bir ilk daha! - Samsun Haberleri

Samsun Haber Radyo Periscope uygulaması üzerinden kesintisiz yaptığı radyo yayını ile dinleyicilerine online platformdan ulaşmakla kalmayıp aynı zamanda Samsun ve bölgeyi de görüntülü olarak dinleyicilerine ulaştırıyor.

Haber Radyo'dan bir ilk daha!

Haber Radyo,‘Hem Samsun’u Gez Hem de Radyo Dinle’ diyerekgörüntülü radyo deneyimini kullanıcılarına sunuyor. Samsun’dan kuşbakışı görüntüler, doğası, sahili ve birbirinden farklı konum görüntülerini, 7/24 kesintisiz radyo yayını ile birlikte periscope uygulaması üzerinden dinleyicilerine ulaştırıyor.15 binden fazla canlı yayın izleyicisi ve 2 milyondan fazla izlenme süresi elde eden Haber Radyo, periscope uygulaması üzerinden bu oranı daha da katlayarak ilerliyor.

Ulusal ve yerel radyo alanında bir ilki gerçekleştirip Periscope uygulaması üzerinden görüntülü radyo deneyimini sunan Haber Radyo, 103.5 frekansından en yeni şarkıları, birbirinden farklı programları, sanatçı konukları, canlı yayınları ve haber bültenleri ile yayın hayatına hız kesmeden sunduğu yenilikler ile devam ediyor.

Hem Samsun’u Gez Hem de Radyo Dinle!

https://www.pscp.tv/haberradyolive/

İster cep telefonundan ister web’ten bu keyife ortak olmak istiyorsan periscope uygulamasını yani diğer bir adıyla scope uygulamasını hemen telefonuna indir ve bizi takip et! 

iOS: https://itunes.apple.com/tr/app/scope/id972909677?l=tr&mt=8

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=tv.periscope.android&hl=tr

 

 

 

SIRADAKİ HABER
}