HaberlerBalıkesir HaberleriAK Parti'de Selma Özkarasu güven tazeledi

AK Parti'de Selma Özkarasu güven tazeledi - Balıkesir Haberleri

AK Parti Kepsut İlçe Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi yapıldı. Kadın Kolları Başkanı Selma Özkarasu güven tazeledi.

AK Parti'de Selma Özkarasu güven tazeledi

AK Parti Kepsut İlçe Kadın Kolları 5. Olağan Kongresinde konuşma yapan Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, AK Partinin bu güne kadar kazandığı seçim zaferlerinde en önemli katkıyı kadınların yaptığını belirterek, Siyasi bir partide kadın kolları en önemli faktördür. Kadın Kollarında İlk kurulan teşkilat Kepsut ilçe teşkilatımız ilden de önce kurulmuştur. Seçimlerde kadınlarımıza çok büyük görev düşmekte ve 2019 da yapılacak olan seçimlerde de yine ilçemizde oylarımızı arttırarak birinci çıkacağımıza inanıyorum. Kepsut olarak yine başaracağız' şeklinde konuştu.
Kongrede güven tazeleyen Özkarasu'da yaptığı konuşmada, 'Yönetimime oy veren delegelere teşekkür ediyorum. Bize olan güvenlerini gösterdiler. Ekip olarak durmadan çalışmaya devam edeceğiz' dedi. Kepsut Kadın Kollarının 5. Olağan Kongresine Balıkesir AK Parti İl Başkan Yardımcısı Türkan Buğra, Balıkesir AK Parti kadın Kolları Başkanı Belgin Uygur, Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, Kepsut AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, kadın kollarına bağlı üyeler ve partililer katıldı.
Kepsut AK Parti Kadın Kolları şu isimlerden oluştu:
Başkan Selma Özkarasu, Üyeler: Nazan Ertürk, Birsen çakmak, Necla Kırgöz, Songül Aydoğmuş, Mihriye Avcu, Seval Tamer, Aynur Saraç, Ayşe Demir, Havva Kırcalı, Medine Göcener, Yasemin Ergün, Meryem Yıldız, Samiye Tetik, Gülden Canboğa

AK Parti’de Selma Özkarasu güven tazeledi

SIRADAKİ HABER
}