Ordu haber: Güney: 'Önemli olan hoş bir seda bırakabilmek'

Ordu haber: Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, 'Hepimiz bir şekilde rolümüzü, görevimizi yapacağız, önemli olan hoş bir seda bırakabilmek' dedi.

Güney: 'Önemli olan hoş bir seda bırakabilmek'

Kaymakam Ümit Hüseyin Güney, Ünye Çevresi Mahalli İdareler Hizmet Derneği'ni ziyaret etti. Kısa süre önce Ünye ve Çevresi Mahalli İdareler Hizmet Derneği Başkanı seçilen eski Ünye Belediye Belediye Başkanı İsmail Cerrahoğlu, 'Türkiye'nin 17 yerinde bulunan Mahalli İdareler Derneği 1989 yılında kuruldu. Tarafsız şekilde hizmet amacıyla, hiçbir maddiyata dayanmadan, insanlara hizmet eden bir kuruluş olarak hizmete başladık. Ordu ilinde 19 ilçenin tüm belediyeleri ve yerel yönetimleriyle birlik ve beraberlik içerisinde çalışmak için böyle bir derneği kurduk. Yerel yönetimler derneğine sadece belediye başkanları değil muhtarlar, İl Genel Meclis üyeleri, belediye meclis üyelerinden oluşmaktır' şeklinde konuştu.
Eski Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu'nun ardından konuşan Kaymakam Ümit Hüseyin Güney, 'Farklı belediyelerde görev yapanlar, aynı belediyelerde farklı dönemlerde çalışanlar, farklı partide çalışanlar var. Seçildiği partinin kapandığı, artık tabelasının dahi olmadığı partide çalışanlar var. Hepimiz bir şekilde rolümüzü, görevimizi yapacağız, önemli olan hoş bir seda bırakabilmek. Sizlerin güzel tecrübelerinizi, güzel vesilelerle diyalog kanalını açık tutarak, şimdi görev yapan arkadaşlarımıza da burada görev yapan tüm kamu çalışanlarına da aktarmanızın faydalı olacağını düşünüyorum. Yapacağınız tespitler ve gözlemler bizim için çok önemlidir. İdareci ve bütüncül bir bakış açısı ile olayları değerlendirebiliyorsunuz. Bazen bizim vatandaşa anlatmak isteyip de anlatamadığımız, vatandaşa bize görse de söylese dediğimiz fakat göremediğimiz konuları siz idareci bakış açısı ile görüp, değerlendirip, anlayabilirsiniz. Bu konuda sizlerin tespitleri, teşhisleri, öneri bizler için önemlidir' diye konuştu.

Güney: “Önemli olan hoş bir seda bırakabilmek”EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'a destek çağrısı... Acar'a teşekkür

1 Samsunspor'a destek çağrısı... Acar'a teşekkür

Samsunspor'a üye kayıtları başladı

2 Samsunspor'a üye kayıtları başladı

Galip Öztürk'ten 3 puana prim

3 Galip Öztürk'ten 3 puana prim

Samsunspor seriyi sürdürdü

4 Samsunspor seriyi sürdürdü

Samsun-Ordu karayolunda feci kaza: 1 ölü

5 Samsun-Ordu karayolunda feci kaza: 1 ölü

Samsunspor için kurtuluş reçetesi

6 Samsunspor için kurtuluş reçetesi

Bütün biletleri aldılar

7 Bütün biletleri aldılar

OMÜ'deki taşeron işçilerinin başvuru sonuçları açıklandı

8 OMÜ'deki taşeron işçilerinin başvuru sonuçları açıklandı

Yazık bu devlete!..

9 Yazık bu devlete!..

Başkanlığa değil hizmete talibim

10 Başkanlığa değil hizmete talibim


SIRADAKİ HABER