Bursa haber: AK Parti'de temayül maratonu başladı

Bursa haber: AK Parti ilçe başkanlık kongreleri için temayül yoklamaları başladı.

AK Parti'de temayül maratonu başladı

AK Parti ilçe teşkilatlarında temayül süreci başladı. Yaklaşan ilçe kongreleri öncesinde ilçe teşkilat mensuplarının görüşlerini sandığa yansıttığı temayül yoklamaları süreci Harmancık, Büyükorhan, Karacabey ve Mustafakemalpaşa ilçeleri ile başladı. AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, il yönetim ve yürütme kurulu ile ilçe teşkilatlarının iştirakiyle gerçekleşen temayül yoklamaları hakkında konuşan Salman, AK Parti'de istişare kültürünün ve alınan kararlarda teşkilatların görüşlerinin önemine vurgu yaptı.
Salman, 'Ülkemizi ve Bursa'mızı hedeflerimize götüren yolda önümüzde 2019 seçimleri gibi çok önemli bir viraj var. Parti politikalarımız doğrultusunda hedeflerimizi Bursa halkına en doğru şekilde anlatıp, Bursa'mızın her noktasındaki halkımıza ulaşarak bu güzel şehre en güzel hizmetleri verecek kadroları oluşturmaya çalışıyoruz' dedi.
Başkan Salman bu tür süreçlerde teşkilatlarının her kademesinin fikirlerini alarak yol haritalarını belirlediklerini ifade ederek, 'Partimizin kuruluşundan bu yana halkımız bize hep güvendi ve güvenini her seçimde sandığa yansıttı. AK Parti teşkilatları da halkına en doğru hizmetleri getirmek için çabalayarak Bursa'mızın ve ülkemizin vizyonuna vizyon kattı. Şimdi bu çalışmaları taçlandıracak işlere imza atacak kadroları belirlemenin uğraşındayız. İnşallah hep birlikte en doğru kararları alacağız' diye konuştu.

AK Parti’de temayül maratonu başladıEN ÇOK OKUNANLAR

Bütün biletleri aldılar

1 Bütün biletleri aldılar

Samsun-Ordu karayolunda feci kaza: 1 ölü

2 Samsun-Ordu karayolunda feci kaza: 1 ölü

Samsunspor'a üye kayıtları başladı

3 Samsunspor'a üye kayıtları başladı

Galip Öztürk'ten 3 puana prim

4 Galip Öztürk'ten 3 puana prim

Haydi maça

5 Haydi maça

Samsunspor'a destek çağrısı... Acar'a teşekkür

6 Samsunspor'a destek çağrısı... Acar'a teşekkür

Başkanlığa değil hizmete talibim

7 Başkanlığa değil hizmete talibim

Yazık bu devlete!..

8 Yazık bu devlete!..

İkisi de 11'de

9 İkisi de 11'de

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Fırsat maçı'

10 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Fırsat maçı'


SIRADAKİ HABER