HaberlerSamsun Haberleri 4 yıllık plan hazır

4 yıllık plan hazır - Samsun Haberleri

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, '4 yıllık asfalt, beton yol ve kaldırım çalışmalarını planladık. Hedefimiz, 139 mahallemizde bu konularla ilgili problemleri tamamen ortadan kaldırmak' dedi

 4 yıllık plan hazır

Bafra Belediyesi ekipleri, Kızılırmak Mahallesi'nden sonra Gaziosmanpaşa Mahallesi'nde de üst yapı çalışmalarına devam ediyor. Belediye Başkanı Zihni Şahin, Başkan Yardımcısı Hüseyin Çamaş, Fen İşleri Müdürü Hüseyin Özdamar, Gaziosman Paşa Mahallesi Muhtarı Ömer Kaplan ile birlikte Osman Paşa Caddesi ve Söğütlü Sokak'ta yapımı devam eden kaldırım çalışmalarını inceledi.

SORUN TARİH OLACAK

İlçede üst yapı çalışmalarının yoğun biçimde devam ettiğini ifade eden Başkan Şahin, "8 yıl içerisinde 30 yılda yapılan daha fazla kaldırım çalışması yaptık. 2018-2021 tarihleri arasındaki 4 yıllık asfalt, beton yol ve kaldırım çalışmalarını planladık. Hedefimiz 139 mahallemizde asfalt üst yapı problemini tamamen bitirmek. Hazırlıklarımızı buna göre yapıyoruz. Yeni mahalle olan köylerimizle birlikte ilçe merkezimizde de yol ve kaldırım problemi tarih olacak" dedi.

 

SIRADAKİ HABER
}