Samsun haber: 'Estetik kenti' Samsun

Samsun haber: Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş, dünyanın her yerinden estetik operasyonu olmak için gelen hastalarını Samsun'da ameliyat ettiğini ve Samsun'un artık 'estetik kenti' olduğunu söyledi.

'Estetik kenti' Samsun

Dünyanın her yerinden hastaların estetik cerrahi amacıyla Samsun'a geldiklerini belirten FBM Tıp Merkezi Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş, 'Azerbaycan başta olmak üzere Türk Cumhuriyetlerinden, Rusya'dan, İsviçre'den, Dubai'den, ABD'den, İngiltere'den, Fransa'dan, Liechtenstein'den yani aklınıza gelen bütün ülkelerden Samsun'a estetik operasyonlar için geliyorlar. Bunun 2 sebebi var. Samsun gerçekten estetik konusunda dünyada tanınan ve bilinen bir il haline geldi. İstanbul estetik konusunda bilinen bir şehirdir ama Samsun'da diğer şehirlerin ötesine geçerek İstanbul ile yarışır hale geldi' dedi.

Estetik kenti Samsun
Samsun'un artık estetik kenti de olduğunun altını çizen Akbaş, 'Hemen hemen her gün yurt dışından Samsun'a estetik için geliyorlar. Yurt dışından operasyon için Samsun'a gelinmeyen bir gün yok. Hem estetik operasyonlarını geçiriyorlar, hem de Samsun'da tatilini ve alışverişini yapıyorlar. Biz de bundan çok gurur duyuyoruz. Biz 13 yıldır bu kliniğimizi açtığımızda hedefimiz buydu. Yani Samsun'u estetik cerrahi alanında dünyada tanınan ve bilinen bir merkez haline getirmekti. İnsanlar artık estetik için dünyanın her yerinden Samsun'a geliyor. Artık estetik kenti Samsun diyoruz' diye konuştu.

Hastaların yarısı yurt dışından geliyor
Samsun'u yurt dışında iyi bir şekilde tanıttıklarını ifade eden Akbaş, 'Samsun'un tercih edilmesinin diğer sebebi de yurt dışına göre hem operasyonların başarı yüzdelerinin yüksek olması hem de fiyatların daha uygun olmasıdır. Bir de Samsun'un şehir olarak insanları cezp etmesi. Yurt dışındaki hastalarımıza Samsun'un fotoğraflarını gönderiyoruz. İnsanlar hem şehrimizi hem de kliniğimizi görmüş oluyorlar. Önümüzdeki süreçte bu daha da artarak devam edecek. Hastalarımızın yarısı yurtdışından geliyor. Bu da ilimiz ve ülkemiz adına gurur verici bir olay. Biz de bunun heyecanını yaşıyoruz' şeklinde konuştu.

Ameliyatları sadece Samsun'da yapıyorum
Operasyonlarını sadece Samsun'da yaptığının altını çizen Dr. Akbaş açıklamasını şöyle tamamladı: 'Önceden yurt dışında da ameliyatlar yapıyordum ama şimdi ameliyatlarımı sadece Samsun'da yapıyorum. Bu da Samsun'un tanınmasında, bilinmesinde ve öne çıkmasında çok önemli bir noktaya geldi. Bizim sürekli ulusal ve uluslararası basında Samsun'dan bahsedilmesi önemli. Ayrıca özel bir TV kanalı ile yaptığımız programda her ay bir değişim ameliyatı Samsun'da yapılıyor. Bu da Samsun'un daha da tanınmasında daha da bilinir olmasında önemli bir faktördür.'EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'daki trafik sorunu tünel ile çözülecek

1 Samsun'daki trafik sorunu tünel ile çözülecek

Meteoroloji saat verdi! Yoğun kar yağışı geliyor

2 Meteoroloji saat verdi! Yoğun kar yağışı geliyor

Fuhuş baskınında ölmek üzere olan kadın kurtarıldı

3 Fuhuş baskınında ölmek üzere olan kadın kurtarıldı

Samsun'da nefes kesen rehine kurtarma operasyonu!

4 Samsun'da nefes kesen rehine kurtarma operasyonu!

Cezaevine girmemek için kendini vurdu

5 Cezaevine girmemek için kendini vurdu

İYİ Parti Samsun'da 6 ilçe başkanı belli oldu

6 İYİ Parti Samsun'da 6 ilçe başkanı belli oldu

13 yaşındaki sınıf arkadaşının tecavüzüne uğrayan 11 yaşındaki kız hamile kaldı

7 13 yaşındaki sınıf arkadaşının tecavüzüne uğrayan 11 yaşındaki kız hamile kaldı

Alkışlar Samsunlu çifte! Kardeşleri ayırmadılar

8 Alkışlar Samsunlu çifte! Kardeşleri ayırmadılar

Samsunspor'da herkes görüşme odasına

9 Samsunspor'da herkes görüşme odasına

Samsun'da torbacı tutuklandı

10 Samsun'da torbacı tutuklandı


SIRADAKİ HABER