Lamborghini Urus kendine özgü sürüş moduyla çöle meydan okudu

Tanıtımı için geri sayım süreci devam eden Lamborghini Urus, merak edilen noktalarından yeni detayları göstermeye başladı.

Lamborghini Urus kendine özgü sürüş moduyla çöle meydan okudu

Beş yıllık meraklı bir sürecin ardından sınıfında dünyanın ilk modeli olarak karşımıza çıkacak olan Lamborghini Urus, bu zamana kadar pek çok kez basın tarafından görüntülendi. Gerek sokakta gerekse son olarak Nürburgring‘deki testinde kameralara yakalanan model nihayet artık resmi kaynaklardan da kendisini göstermeye başlıyor. Pekin’de gösterimi yapılan konsept versiyonla büyük oranda benzerlik gösterecek bir karakterle karşımıza çıkacak olan Urus’un şüphesiz en çok merak edilen noktası yetenekleri olacak. Bunun fazlasıyla farkında olan Lambo, araca eklediği özel sürüş modlarını ilk kez nefes kesen bir kısa video eşliğinde karşımıza çıkarttı.

Lamborghini Urus turbo motorla gelebilir
Aventador ve Huracan‘ın ardından ürün gamına eklenecek üçüncü model olacak olan Urus’ta standart modlara ek olarak üç sürüş modu kendisini gösteriyor. Strada, Sport ve Corsa olan standart modların üzerine gelenlerin isimleriyse Terra, Neve ve Sabbia. Sırasıyla Yol, Kar ve Kum olarak çevirisini yapabileceğimiz bu modlar üzerine paylaşılan videonun odağında çöllerin tek hakimi olan kumlar var. Özellikle Orta Doğu’lu alıcıları fazlasıyla etkileyecek olan bu modla birlikte Urus’un başarılı bir performasına şahit oluyoruz. Kaputunun altında 650 beygir güç üreten turbo motorla gelmesi beklenen aracın Bentley Bentayga’dan daha hızlı olabileceği söyleniyor. Haberin ilgili videosuna ana görsel üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

KAYNAK:LOGEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'a üye kayıtları başladı

1 Samsunspor'a üye kayıtları başladı

Samsunspor'a destek çağrısı... Acar'a teşekkür

2 Samsunspor'a destek çağrısı... Acar'a teşekkür

Galip Öztürk'ten 3 puana prim

3 Galip Öztürk'ten 3 puana prim

Yazık bu devlete!..

4 Yazık bu devlete!..

Samsun-Ordu karayolunda feci kaza: 1 ölü

5 Samsun-Ordu karayolunda feci kaza: 1 ölü

Bütün biletleri aldılar

6 Bütün biletleri aldılar

Samsunspor için kurtuluş reçetesi

7 Samsunspor için kurtuluş reçetesi

Başkanlığa değil hizmete talibim

8 Başkanlığa değil hizmete talibim

İkisi de 11'de

9 İkisi de 11'de

Haydi maça

10 Haydi maça


SIRADAKİ HABER