HaberlerMuğla HaberleriBodrum'da AK Parti'liler Atatürk anısına mevlit okuttu

Bodrum'da AK Parti'liler Atatürk anısına mevlit okuttu - Muğla Haberleri

Cumhuriyetin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk anısına, vefatının 79. yılında AK Parti Bodrum İlçe Teşkilatı tarafından mevlit programı düzenlendi.

Bodrum'da AK Parti'liler Atatürk anısına mevlit okuttu

Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin'in de katıldığı programda, AK Parti Bodrum İlçe Başkanlığı'nın organizasyonu ile Adliye Camii'nde Atatürk için cuma namazı öncesinde mevlit okutuldu. Adliye Camii İmamı Hafız Sait Alpoğan, Tepecik Camii İmamı Yüksel Kılınçarslan ve Kızılhisarlı Mustafa Paşa Camii Müezzini Osman Gelir tarafından, Kur'an-ı Kerim ve kasidelerin okunduğu programda Atatürk ve silah arkadaşları için dualar edildi.
Cami çıkışında gazetecilere açıklama yapan AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Akbaba, şunları söyledi: 'Atatürk'ü kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Atatürk'ümüzü, Ata'mızı ve şehitlerimizi için bugün bu camimizde onların ruhuna Kur'an-ı Kerim okuduk, mevlidi şerif buyurduk. Rabbim kabul eylesin. Bize bıraktığı emaneti, mirası sonsuza kadar yaşatacağız.'
Bodrum Belediye Meydanı'nda bulunan tarihi camideki programa çok sayıda vatandaş katıldı. Mevlit programı ve arkasından kılınan cuma namazı sonrasında çeşitli sivil toplum kuruluşları tarafından vatandaşlara lokma ikramında bulunuldu.

Bodrum’da AK Parti’liler Atatürk anısına mevlit okuttu

SIRADAKİ HABER
}