HaberlerŞanlıurfa HaberleriLösemi hastası çocuklar unutulmaz bir gün yaşadı

Lösemi hastası çocuklar unutulmaz bir gün yaşadı - Şanlıurfa Haberleri

Şanlıurfalıların ortak buluşma noktası Piazza AVM, Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Onkoloji servisinde tedavi gören lösemi hastası çocukların yüzünü güldürdü.

Lösemi hastası çocuklar unutulmaz bir gün yaşadı

Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle anlamlı bir etkinliğe imza attı. Sosyal sorumluluk projeleriyle dikkat çeken AVM yetkilileri, Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Onkoloji servisinde tedavi gören lösemi hastası çocukları ziyaret ederek, moral verdi.
Hediyeler AVM'den
Piazza AVM yetkilileri, Hastane Başhekimi Doç. Dr. Emre Erkuş, Yrd. Doç. Dr. Abdullah Solmaz, Hastane Müdürü Mustafa Çakallı, Başhemşire Naşide Yaman Öztürk'ün yanı sıra, doktor, hemşire ve hastane idari personelinin de hazır bulunduğu ziyarette, minik hastalara balon, boyama kalemi ile Küçük Prens isimli hikaye kitabı hediye etti.
Renkli görüntüler yaşandı
Aldıkları hediyeler karşısında mutlulukları gözlerine yansıyan çocuklar asıl heyecanı ise sevdikleri çizgi film karakterlerinin maskotlarını görünce yaşadı. Kostüm giymiş maskot karakterlerin etrafını saran çocuklar renkli görüntüler yaşanmasına neden oldu. Maskot karakterlerle oyunlar oynayan minik hastalar, keyif dolu saatler geçirdi.
Duyarlılıklarından ötürü AVM yetkililerine teşekkür eden hastane yetkilileri, gösterilen bu hassasiyetin diğer kurumlara da örnek olmasını istedi.

SIRADAKİ HABER
}