HaberlerNevşehir HaberleriAK Parti yöneticileri NTSO Başkanı Parmaksız'ı ziyaret etti

AK Parti yöneticileri NTSO Başkanı Parmaksız'ı ziyaret etti - Nevşehir Haberleri

AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız'ı makamında ziyaret etti.

AK Parti yöneticileri NTSO Başkanı Parmaksız'ı ziyaret etti

Ziyarette Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Öbekli, Cengiz Yıldız, Yönetim Kurulu üyelerinden İrfan Karaca, Habil Uluer, Yüksel Babaoğlu ve NTSO Genel Sekreteri Hakkı Aydoğan hazır bulundu.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Nevşehir İl Başkanlığına atanan Mustafa Rauf Yanar ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız'a makamında nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Nevşehir gündemi üzerine bir süre sohbet eden AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Başkan Parmaksız'a teşkilat çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arif Parmaksız ise, İl Başkanı Yanar ve Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

AK Parti yöneticileri NTSO Başkanı Parmaksız’ı ziyaret etti

SIRADAKİ HABER
}