HaberlerBolu HaberleriEmniyet Genel Müdürü polis eşlerinin kermesine katıldı

Emniyet Genel Müdürü polis eşlerinin kermesine katıldı - Bolu Haberleri

Polis Eşleri Derneği Bolu Şubesi'nin üniversite öğrencilerine yardım amaçlı düzenlediği kermese katılan Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, 'Türkiye Cumhuriyeti olarak büyük bir mücadele veriyoruz' dedi.

Emniyet Genel Müdürü polis eşlerinin kermesine katıldı

Polis Eşleri Derneği Bolu Şubesi, üniversitede okuyan polis çocuklarına yardım etmek amacıyla Bolu Dağı TEM Otoyolu üzerinde bulunan Highway Alışveriş Merkezi'nde kermes düzenledi. Düzenlenen kermese Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, Bolu İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan ve polis eşleri katıldı.
Kermeste, polis eşlerinin kendilerinin yaptığı yöresel ürünlerin yanı sıra, ayakkabı, mont, kemer gibi ürünler satıldı.
Düzenlenen kermese eşi ve çocuğuyla katılan Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, şehitlerin emanetlerini yalnız bırakmadıklarını ve ülke olarak büyük bir mücadele verdiklerini belirterek, 'Bütün egemen güçlerin ortadoğu coğrafyasını yeniden dizayn etmeye çalıştığı bir dönemde, başta sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere büyük bir mücadele veriyoruz. Bu mücadelede maalasef şehitlerimiz, gazilerimiz oluyor. Her polisimiz, jandarmamız ve askerimiz bir şehit ve gazi adayı. Göğsümüzü gere gere bu mücadeleyi yapıyoruz. Ölürsek şehit, kalırsak gazi oluyoruz. Bunun onur ve gururunu taşıyoruz. Bu onur ve gururu taşırken de şehitlerimizin bize emanetlerini yalnız bırakmıyoruz. Onlar hiçbir zaman kendilerini yalnız ve sahipsiz hissetmeyecekler' dedi.
Emniyet Teşkilatı'nın şehidiyle, gazisiyle, çalışanıyla, emeklisiyle tertemiz bir bütün olduğunu kaydeden Altınok şunları söyledi.:
'Emniyet Teşkilatı sadece demokratik hukuk kurallarıyla seçilmiş otoritenin emrinde, başka hiç kimseden emir almayan bir algıyla, onuruyla, şerefiyle görevini devam ettiriyor. Hem paralel devlet kurmak isteyenlere karşı paralel bir devlete müsade etmeyeceğini, aynı zamanda da vatanın bir karış toprağını, bir tek çakıl taşını hiçkimseyle paylaşmayacağı noktasında diğer güvenlik güçleri ile birlikte mücaledeye devam ediyoruz.'

Emniyet Genel Müdürü polis eşlerinin kermesine katıldı

SIRADAKİ HABER
}