HaberlerSamsun HaberleriErdoğan'ın vefası! Samsunlu şehit babasına başsağlığı diledi

Erdoğan'ın vefası! Samsunlu şehit babasına başsağlığı diledi - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Şehit Uzman Çavuş Yahya Acar'ın ailesini ziyaret etti. Kılıç, baba Arslan Acar'ı Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştürdü. Erdoğan, şehit babasına başsağlığı diledi.

Erdoğan'ın vefası! Samsunlu şehit babasına başsağlığı diledi

Hakkari'nin Çukurca İlçesi'nde bölücü terör örgütü PKK'lılar ile çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman ÇavuşYahya Acar için mevlit okutuldu. Mısmılağaç Mahallesi Camisi'nde öğle namazı öncesinde, Havza Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından mevlit okutuldu.

YOĞUN KATILIM

Mevlite, şehidin ailesinin yanı sıra eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Belediye Başkanı Murat İkiz, Garnizon Komutanı Personel Yüzbaşı Bahadır Çay, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Özgür Kumkayır ile vatandaşlar katıldı.

TAZİYE DİLEKLERİNİ İLETTİ

Şehit babası Aslan Acar'a taziyelerini ileten Kılıç, mevlitin ardından şehidin kabrini ziyaret etti. Daha sonra Kılıç, şehit babası Acar'ı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile telefonla görüştürdü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit babasına taziye dileklerini iletti

KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ

Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, hiç kimsenin Türkiye'yi bölmeye gücünün yetmeyeceğini vurgulayarak, "Bu vatanın bölünmez bütünlüğü için toprağa düşmüş tüm şehitlerimize, Allah’tan rahmet diliyorum" dedi.





SIRADAKİ HABER
}