Gülmen yeniden aday

CHP Canik İlçe Başkanı Mehmet Gülmen, 16 Aralık'ta yapılacak Canik ilçe kongresinde başkanlık için yeniden aday olduğunu belirterek, 'Bu zorlu mücadelede örgüt içinde bölünmeye parçalanmaya hiçbirimizin göz yumma lüksü yok' dedi.

Gülmen yeniden aday

CHP Canik İlçe Başkanı Mehmet Gülmen, ilçe binasında gerçekleştirdiği toplantıda 16 Aralık'ta yapılacak ilçe kongresinde yeniden aday olacağını açıkladı. Partililerin Gülmen'e destek olduğu toplantıya CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci de katıldı.

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI

Başkan Gülmen, "Ülkemizin içinde bulunduğu ağır ve karanlık koşullar hiç de iç açıcı olmadığını hepimiz çok iyi biliyoruz" diyerek görevlerinin zorluklarından bahsetti. Gülmen, "Ülkemiz düşman çizmeleri altında ezilirken sarayda beyaz bayrak sallanıyordu. Tarihi dün olduğu gibi bugün de teslim olmayanlar yazacak. O nedenle, bu zorlu mücadelede örgüt içinde bölünmeye parçalanmaya hiçbirimizin göz yumma lüksü yok. Gün birlik ve beraber olma zamanı. Bu vesileyle yol arkadaşlarımın istek ve önerisiyle elimi taşın altına tekrar koymam gerektiğine inandım. 16 aralıkta yapılacak olan ilçe kongresinde tekrar başkan olmak için adaylığımı açıklıyorum" diye konuştu.

Zerrin SOMUNCUEN ÇOK OKUNANLAR

Isparta'daki 'şehir magandası' kıskıvrak yakalandı

1 Isparta'daki 'şehir magandası' kıskıvrak yakalandı

5.0 büyüklüğündeki deprem Arıcılar'ı vurdu

2 5.0 büyüklüğündeki deprem Arıcılar'ı vurdu

Başkan Atabay'ın Öğretmenler Günü mesajı

3 Başkan Atabay'ın Öğretmenler Günü mesajı

İzmir'de işlenen cinayetin zanlıları Bodrum'da Özel harekat polislerince yakalan

4 İzmir'de işlenen cinayetin zanlıları Bodrum'da Özel harekat polislerince yakalan

Maltepe'de silahlı iş yeri baskını; 1 yaralı

5 Maltepe'de silahlı iş yeri baskını; 1 yaralı

Şenol Güneş'ten Qarabağ Kulübü'ne ziyaret

6 Şenol Güneş'ten Qarabağ Kulübü'ne ziyaret


SIRADAKİ HABER