Başkan Yılmaz, OSB'de incelemelerde bulundu

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren ve Samsun ekonomisine büyük katkılar sağlayan firmaları ziyaret etti.

Başkan Yılmaz, OSB'de incelemelerde bulundu

Kuruluşu 1920'li yıllara dayanan Seral Ev&Otel Tekstili Üretimi Fabrikası ve SAMPA Otomotiv Sanayi Tesislerini ziyaret eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, firma yetkililerinden fabrikaların işleyişi hakkında bilgi aldı.

Samsun'u ticari, turistik, ekonomik alanlarda üst sıralara taşımak için çalışan herkese minnettar olduğunu belirten Başkan Yılmaz, "Bugün ziyaret ettiğimiz iki firmamız Samsunumuzun kalkınması için elini taşın altına koymuş, yüzlerce kişiye istihdam sağlamıştır. Samsunumuzun ekonomik istikrarını sürdürmek, yükseltmek için çaba gösteren herkesin önündeki engelleri kaldıracağız. Organize Sanayi Bölgemizde bunlar gibi birçok örnek firmamız var. Önümüzdeki günlerde onları da ziyaret ederek kuruluşları hakkında bilgiler alacağız, varsa sorunlarını dinleyeceğiz. Kent ekonomisine katkı sağlamak için bizim de büyük çabalarımız var. Bunun en yakın örneği yılbaşına kadar yapımını tamamlayacağımız Samsun Lojistik Merkezi'dir. Bu merkez Samsun'un, hatta bölgenin büyük bir eksiğini kapatacak, ekonomiye büyük katkı sağlayacaktır. Bizim işimiz gücümüz Samsun. Samsunumuzun gelişimi için, yavrularımıza güzel bir Samsun bırakmak için tüm birimlerimizle gece gündüz çalışıyoruz" dedi.
Başkan Yılmaz'ın OSB'de gerçekleştirdiği inceleme ziyaretlerine Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Turan Çakır, Genel Sekreter Coşkun Öncel, AK Parti Grup Başkan Vekili Nihat Soğuk ve SAMULAŞ Genel Müdürü Kadir Gürkan da katıldı.EN ÇOK OKUNANLAR

Önce çarptı, sonra darp etti

1 Önce çarptı, sonra darp etti

Kız isteme mevzusunda katliam yaptı: 5 ölü

2 Kız isteme mevzusunda katliam yaptı: 5 ölü

Palet deposunda yangın

3 Palet deposunda yangın

Irmağa düşen genç hastanelik oldu

4 Irmağa düşen genç hastanelik oldu

Konya'da fener alayı coşkusu

5 Konya'da fener alayı coşkusu

Kamyonun çarptığı motosiklet sürücüsü genç kız hayatını kaybetti

6 Kamyonun çarptığı motosiklet sürücüsü genç kız hayatını kaybetti

Sivas canisi Kahramanmaraş'ta yakalandı

7 Sivas canisi Kahramanmaraş'ta yakalandı

Minik hayranı, Başbakandan Cumhurbaşkanına selam gönderdi

8 Minik hayranı, Başbakandan Cumhurbaşkanına selam gönderdi

Sivas'ta pompalı tüfekle dehşet saçtı: 3 ölü

9 Sivas'ta pompalı tüfekle dehşet saçtı: 3 ölü

Üst geçit yerine bulvardan geçince hayatını kaybetti

10 Üst geçit yerine bulvardan geçince hayatını kaybetti


SIRADAKİ HABER