HaberlerTayyip bey yalnız kaldı

Tayyip bey yalnız kaldı

SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 'Tayyip bey çevresine çok güvendi ve onlar onu yalnız bıraktı, muhalefetin doğru dediğine de biraz olsun inanması lazımdı' dedi.

Tayyip bey yalnız kaldı

Saadet Partisi Genel BaşkanıTemel Karamollaoğlu, AK Parti'nin Türkiye’de Cumhuriyet tarihinin en uzun iktidar dönemini yaşadığını belirterek, "Tayyip Bey’in etrafında kimse kalmadı" dedi.
Rize İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde SP İl kongresine katılan Genel Başkan Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanının güvendiği çevresindeki insanların kendisini yalnız bıraktığını söyledi.

SİYASETTE HASIM OLMAZ

Karamollaoğlu, konuşmasında AK Parti'nin Türkiye’de Cumhuriyet tarihinin en uzun iktidar dönemini yaşadığını dile getirerek, "1923-38 yılları arasında en uzun iktidar yaşanmıştı. Şimdi ise AK Parti 16. yılına giriyor. Ancak bunlar ülkenin sorunlarını çözemedi, kafalarına taş düştüğünde ise uyandılar. Akıl ile değil hissiyet ile hareket ediyorlar. Tayyip Bey’in etrafında kimse kalmadı, yanında olanlar unu yanlış yere sevk ediyorlar. 'Kararı sen ver ama dinle diyoruz, bir numaralı mesele kamplaşma dedik' ama olmadı. Bizde takım tutar gibi parti tutuluyor. Yanlış varsa söyleyeceksin ki faydalı olabilesin. Siyasette hasım değil, birbirine rakip oluruz. Yanlış karar alırsan vergiyi artırırsın, dışarıdan et ithal edersin" ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}