HaberlerSevilen oyuncular Samsunlularla buluştu

Sevilen oyuncular Samsunlularla buluştu

Romantik komedi filmi Mutluluk Zamanı'nın başrol oyuncuları Elçin Sangu ve Barış Arduç, Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde hayranlarıyla buluştu.

Sevilen oyuncular Samsunlularla buluştu

Ünlü oyuncuElçin Sangu veBarış Arduç’un başrollerini oynadığı Mutluluk Zamanı filmi gösterime girdi. Milyonların gönlünde taht kuran ikili, filmlerinin tanıtımı için Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin düzenlediği etkinlik çerçevesinde Samsun'a geldi. Sangu ve Arduç, AVM'ye gelmeden önce hayranları alanı hınca hınç doldurdu.

ANNEMİN MEMLEKETİNDEYİM

Büyük bir alkışla alana gelen ikili, sevenleriyle buluştu. Filmin yönetmeni Şenol Sönmez, “Samsun, annemin memleketi… Onun için çok heyecanlıyım. Samsun’u çok seviyorum” dedi.

SAMSUN, GÜZEL BİR ŞEHİR

Daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Elçin Sangu, “Bu benim Samsun’a ilk gelişim değil, daha önce de geldim, gezdim. O nedenle Samsun’u biliyorum. Düzenli ve hoş bir şehir, şu an dolaşamadık ama bildiğimiz için Samsun’un güzel bir şehir olduğunu biliyorum. Bundan sonrası için hiç planımız yok, her şey kısmet. Ben hiçbir şeyle ilgili plan yapmıyorum, normal hayatımda da plan yapmayı sevmiyorum. Zaman ne gösterir belli olmaz” diye konuştu.

HER ŞEY ŞAHANEYDİ

Samsun’u gezme fırsatı bulamadıklarını ifade eden Barış Arduç, “İçerdeki ambiyans, her şey çok şahaneydi. Buraya gelene kadar birçok şehir gezdik, oradaki enerjiler de harikaydı, Samsun da en az onlar kadar güzeldi. Bu enerjiyi hissedebilmek bizim için çok önemli. Heyecanımızı paylaşıyorlar. Bundan sonrası için, başka projeler olur mu noktasında ise biz çok planlı hareket etmiyoruz. Zaman ne gösterir bilinmez, yine böyle iyi bir enerji yakaladığımız film olursa tabi ki yaparız” ifadelerini kullandı.

Sevilen oyuncular Sangu ve Arduç, daha sonra hayranlarıyla Mutluluk Zamanı filmini izledi.

Zeynep Irmak ÖCAL

SIRADAKİ HABER
}