HaberlerIvana Sert HaberleriIvana Sert'e dava şoku

Ivana Sert'e dava şoku - Ivana Sert Haberleri

Ivana Sert'in 5 yıl hukuki danışmanlığını ve avukatlığını yapan Okan Bingül, 500 bin 711 lira vekalet ücretini alamadığını iddia ederek şimdilik 10 bin liralık dava açtı

Ivana Sert'e dava şoku

Görevsizlik kararıyla İstanbul Tüketici Mahkemesi'ne gönderilen dava dilekçesine göre Ivana Sert hiçbir haklı gerekçe göstermeden Okan Bingül'ü 29 Mayıs 2017 tarihinde avukatlığından azledip Avukat Haldun Ergun ile çalışmaya başladı.

Avukat Haldun Ergun, Ivana Sert'ten aldığı vekâletnameyle Okan Bingül'ü aradı ve Ivana Sert ile ilgili olan tüm dosyalardan el çekmesi gerektiğini söyledi.

Avukat Okan Bingül artık kendisiyle çalışmak istemeyen Ivana Sert'e telefon açarak vekâlet ücretlerini istedi. Ancak Ivana Sert vekâlet ücretleri ile Okan Bingül'ün yaptığı masrafları ödemek istemedi.

Avukatlık ücretlerini alamayacağını anlayan Okan Bingül noterden ihtarname çekerek ücretini ve masraflarını istedi. Eğer ücreti ödenmezse dava açacağını Ivana Sert'e bildirdi.

Ivana Sert ile aralarında yazılı bir ücret sözleşmesi bulunmadığını anlatan Okan Bingül, şimdilik 10 bin liranın davalıdan tahsilini istedi.

 

 

KAYNAK:POSTA

SIRADAKİ HABER
}