HaberlerŞenay Akkuş HaberleriUğur Akkuş'un yengesi Şenay Akkuş: Tehdit ediliyorum

Uğur Akkuş'un yengesi Şenay Akkuş: Tehdit ediliyorum - Şenay Akkuş Haberleri

Uğur Akkuş'la birlikte olan Ebru Şallı'yı 'O ailede şiddet var, uzak dur' diye uyardığı için Akkuş Ailesi tarafından tehdit edildiğini söyleyen yenge Şenay Akkuş, savcılığa başvurdu

Uğur Akkuş'un yengesi Şenay Akkuş: Tehdit ediliyorum

Manken Ebru Şallı ile Uğur Akkuş, geçen yaz birlikte çıktıkları Bodrum tatilinde görüntülenmiş, ikilinin aşkı gündeme bomba gibi düşmüştü.

Fotoğrafların basına yansımasının ardından Uğur Akkuş'un evli ve iki çocuk babası olduğu ortaya çıkmıştı.

'BEN DE ŞİDDET GÖRDÜM'

Eleştirilere rağmen ilişkilerine devam eden çiftin, imam nikâhı kıydığı iddia edilmişti. Gizli gerçekleşen nikâhın ardından Uğur Akkuş'un, Ebru Şallı'ya İstinye'de bir daire hediye ettiği ileri sürülmüştü. Çiftin imam nikâhı kıydığını ileri süren kişi ise Uğur Akkuş'un abisi Mustafa Akkuş'un eşi Şenay Akkuş'tu.

Yenge Şenay Akkuş, "Ebru, o aileden uzak dursun çünkü o ailede şiddet var. Ben de eşimden şiddet gördüm ve boşanma aşamasındayım. Tam altı aydır boşanmaya çalışıyorum" demişti. 

Bu ifade sonrası İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvuran Şenay Akkuş, Ebru Şallı'ya uyarısı nedeniyle başta Uğur Akkuş olmak üzere eşinin ailesinin kendisini tehdit ettiğini ve can güvenliğinden endişe duyduğunu ileri sürdü.

Sabah'ın haberine göre, Şenay Akkuş'un iddiaları sonrası eşi ve eşinin ailesi hakkında soruşturma başlatıldı.

 

 

 

KAYNAK:POSTA

 

 

SIRADAKİ HABER
}