Gaziantep haber: MHP'ye katılımlar devam ediyor

Gaziantep haber: Gaziantep'te şehir merkezinde kurulan stantlar aracılığıyla MHP'ye üye yapılan 150 kişiye, parti binasında düzenlenen törenle rozetleri takıldı.

MHP'ye katılımlar devam ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep İl binası toplantı salonunda gerçekleşen programda, şehir merkezinde kurulan stantlar vasıtasıyla partiye üye olan 150 kişiye MHP rozetleri törenle takıldı. Törene katılan MHP İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Muhittin Taşdoğan, son dönemlerde MHP'nin yoğun ilgi gördüğünü belirterek, 'İl ve ilçe teşkilatları olarak tüm hızıyla çalışmalarımız devam ediyor. Son günlerde partimize yoğun ilgi gösteren hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. Bugün burada partimize katılmak için gelen arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkür ederim. Gaziantep'in sözünü söylemeye devam edecek, vatandaşlarımızın hayrına çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak her yerde her noktada kendimizi hissettireceğiz. Partimizin politikalarını anlatacağız. Bugün partimize gerçekleştirilen geniş katılımın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum' dedi,
MHP Şehitkâmil İlçe Başkanı Aziz Yücel ise programda emeği geçen Musa Kılınç ve yöneticilere teşekkür ederek, 'Ülkücülük MHP'de olur' anlayışıyla üye kayıt kampanyamız devam ediyor. Şehrimizin çeşitli noktalarına açtığımız stantlarda partimize olan yoğun ilgi bizleri çok sevindirdi. Bugün burada yaklaşık 150 yeni üyemizin kaydını yaptık rozetini taktık. MHP'nin son dönemde izlediği, 'Önce Devletim ve Milletim' anlayışının karşılığı, partimizin her geçen gün artan üye sayısı ile orantılıdır. Partimize kayıt olmak isteyen arkadaşlarımızı ilçe teşkilatımıza bekliyoruz' dedi.
İl Başkanı Taşdoğan tarafından 'Hoş geldiniz' denilerek, partiye yeni üye olanların rozetleri takıldı. Üye kayıt ve rozet takma törenin ardından ilçe yöneticilerine onur belgesi verildi.

MHP’ye katılımlar devam ediyorEN ÇOK OKUNANLAR

İnşaatın asansör boşluğuna düşen işçi öldü

1 İnşaatın asansör boşluğuna düşen işçi öldü

14 yaşındaki lise öğrencisi av tüfeğiyle kendini vurdu

2 14 yaşındaki lise öğrencisi av tüfeğiyle kendini vurdu

Gebze TEM otoyolda zincirleme trafik kazası: 1 yaralı

3 Gebze TEM otoyolda zincirleme trafik kazası: 1 yaralı

Elazığ'da askeri aracın devrilmesi

4 Elazığ'da askeri aracın devrilmesi

Rudi Garcia: 'İlk golü biz atsaydık daha farklı olacağını düşünüyorum'

5 Rudi Garcia: 'İlk golü biz atsaydık daha farklı olacağını düşünüyorum'

Diyarbakır'da 700 polisle asayiş uygulaması

6 Diyarbakır'da 700 polisle asayiş uygulaması

Midyat'ta 45 bin 750 kaçak sigara ele geçirildi

7 Midyat'ta 45 bin 750 kaçak sigara ele geçirildi


SIRADAKİ HABER