Karadeniz'de ilk ve tek! Haber Gazetesi 'Dergilik' rafında

Karadeniz Bölgesi'nde ilk ve tek olarak Haber Gazetesi'nin yer aldığı Dergilik uygulaması Ekim ayında, bu zamana kadarki en fazla yayın indirme rakamına ulaştı.

Karadeniz'de ilk ve tek! Haber Gazetesi 'Dergilik' rafında

Dijital yayıncılıkta en çok takip edilen Dergilik uygulaması Ekim ayında, bu zamana kadarki en fazla yayın indirme rakamına ulaştı. Karadeniz Bölgesi'nde ilk ve tek olarak Haber Gazetesi'nin yer aldığı Dergilik uygulamasında 345 popüler dergi ve 20 gazete bulunuyor.

HABERHAYAT DERGİSİ DE YER ALIYOR

HaberHayat Dergisi'nin de yer aldığı Dergilik’te ekim ayında 2 milyondan fazla dergi ve 750 bin gazete okundu. Platformdan Ocak’tan bu yana indirilen dergi adedi, 15.5 milyonu geçti. Dergilik, yıl sonuna kadar kullanıcılara 20 milyon adet yayın ulaştırmayı hedefliyor.

YIL SONU HEDEFİ 20 MİLYON

Türkiye’de öncü bir adımla dijital yayıncılığa başlayan ‘Dergilik’ hem dergi hem de gazete raflarına yeni yayınlar eklemeye devam ediyor. Yerel ve ulusal 20 gazete ile 345 dergiyi tek bir platform üzerinden kullanıcılarıyla buluşturan Dergilik, Ekim ayında, bu zamana kadarki en yüksek yayın indirme rakamına ulaştı. Ekim’de Dergilik’ten 2 milyondan fazla dergi ve 750 bin adet de gazete okundu. Dergilik, 2017 başından bu yana 15.5 milyondan fazla yayını okuyucuyla buluşturdu. Uygulama üzerinden yılsonuna kadar 20 milyon adet yayın indirilmesi öngörülüyor.

KARADENİZ'DE SADECE HABER GAZETESİ

Dergilik’in Gazetelik rafında Hürriyet, Sabah, Daily Sabah, Milliyet, Vatan, Akşam, Güneş, Star, Türkiye, Takvim, Karar, Yeni Birlik, Yeni Şafak, Fotomaç ve İstanbul Ticaret Odası ulusal gazeteleriyle birlikte Türkiye’nin en büyük şehirlerine ait yerel gazeteler Erzurum Pusula Gazetesi, Samsun Haber Gazetesi, Ankara Sonsöz Gazetesi, Eskişehir Anadolu ve İzmir Yeni Asır da yer alıyor. Çevrimdışı özelliğiyle istenilen yerde okuma fırsatı veren dijital platform 20 gazeteye ek olarak tam 345 dergiye de ulaşma imkanı sunuyor. Dergilik uygulamasından 2017 yılının 3. Çeyreğinde 4,7 milyon kişi yararlandı. Geçen yılın aynı dönemine göre Dergilik faydasından yararlanmış kullanıcı sayısı 18 kat arttı. İndirilen dergiler arasında tür olarak mizah ve bilimin popülaritesi Ekim’de de devam etti.

ÜCRETSİZ GÜNLÜK GAZETE

Sadece Turkcell değil, tüm operatör kullanıcılarının kullanabildiği Dergilik’te yer alan dergilerin tümüne ayda 16.99 TL karşılığında ulaşılabiliyor. Uygulamayı indiren herkes 20 gazete ile 335 dergiyi ücretsiz okurken, dileyen okurlar abone olmadan da tek bir dergi satın alıp okuyabiliyorlar. Ücretli dergiler 3.49 TL, 6.99 TL ve 9.99 TL’den, Hürriyet gazetesi ise aylık 10.99 TL’den satılıyor. Turkcell bireysel tarife kullanıcıları tarifelerine ek ücret ödemeden üstelik yanında 5GB interneti ile birlikte tüm dergilere ve ücretsiz günlük gazete içeriklerine ulaşabiliyorlar.EN ÇOK OKUNANLAR

Eda öğretmen çağrı yaptı, Samsun duyarsız kalmadı

1 Eda öğretmen çağrı yaptı, Samsun duyarsız kalmadı

Samsunspor-İstanbulspor maçı o statta oynanacak!

2 Samsunspor-İstanbulspor maçı o statta oynanacak!

Samsunspor'un suskun golcüleri

3 Samsunspor'un suskun golcüleri

Sil baştan

4 Sil baştan

Çare Coşkun Zeren

5 Çare Coşkun Zeren

Ceza açıklanacak

6 Ceza açıklanacak

'Hanım öldü mü erkeğin işi bitmiştir'

7 'Hanım öldü mü erkeğin işi bitmiştir'

Manevi tarafı da var!..

8 Manevi tarafı da var!..

Samsun Milletvekili Zeybek: 'Torba Yasa gelir sağlamıyor'

9 Samsun Milletvekili Zeybek: 'Torba Yasa gelir sağlamıyor'

Samsun Milletvekili Kurt: 'Keşke daha yüksek olabilse'

10 Samsun Milletvekili Kurt: 'Keşke daha yüksek olabilse'


SIRADAKİ HABER