HaberlerKocaeli HaberleriEmekli polisin ölümüne neden olarak kaçan 2 kişi yakalandı

Emekli polisin ölümüne neden olarak kaçan 2 kişi yakalandı - Kocaeli Haberleri

Kocaeli'nin Derince ilçesinde Emekli Polis Özcan Özdemir'e otomobille çarparak ölümüne sebep olan ve olay yerinden kaçan 2 kişi yakalandı.

Emekli polisin ölümüne neden olarak kaçan 2 kişi yakalandı

Olay Kocaeli'nin Derince ilçesinde 11 Kasım'da meydana gelmişti. Akşam saatlerinde Emekli Polis Özcan Özdemir'e çarpan bir araç ölümüne sebep olmuştu. Çarptıkları araçla emekli polisin ölümüne sebep olan şahıslar ise olay yerinden kaçmıştı. Emekli Polis Özcan Özdemir'in ölümüne sebep olan şahıslar için inceleme başlatan Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Cinayet Büro ekipleri tarafından inceleme başlatıldı. Toplam 40'ın üzerinde Mobese ve PTS kayıtlarını inceleyen Cinayet Büro ekipleri, olay yerinde araçtan kopan parçalar üzerinden aracın marka ve modelini tespit etti. Bölgedeki aynı modeldeki 50 araç üzerinde inceleme yaptı. Yapılan çalışmalar sonucu Emekli Polis Özcan Özdemir'in ölümüne sebep olan G.Ö. (28) ve F.Ö. (23), Kocaeli'nin Körfez ilçesinde yakalandı.
Emekli Polisin ölümüne sebep olduklarını ve polisten korktukları için olay yerinden kaçtıklarını itiraf eden G. Ö. Ve F.Ö. Kocaeli Adliyesi'ne sevk edildi.

Emekli polisin ölümüne neden olarak kaçan 2 kişi yakalandı

SIRADAKİ HABER
}