HaberlerSamsun Haberleri Aynı sofrada buluşturacak

Aynı sofrada buluşturacak - Samsun Haberleri

Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği Samsun İl Başkanı Ali Öztürk, Samsun'da her görüşten siyasetçinin, basın kuruluşlarının ve STK'ların katılacağı buluşma planladıklarını belirtti.

 Aynı sofrada buluşturacak

Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği Samsun İl Başkanı Ali Öztürk ve derneğin başkan yardımcıları Ömer Yılmaz, Mehmet Çetin ile Adem Küçük, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun'u ziyaret etti. Başkan Öztürk, derneğin ikinci kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenleyecekleri "Mesele vatansa gerisi teferruattır" temalı kahvaltı organizasyonuyla 19 Kasım Pazar günü saat 11:00'da My House Otel'de toplumun her kesimiyle biraraya gelmek istediklerini söyledi.

HEDEF; BİRLİĞİ GÜÇLENDİRMEK

Derneğin Osmanlı kültür ve medeniyetini Cumhuriyet değerlerinin üzerine katıp topluma yaymayı ve gençleri de bu şekilde yetiştirmeyi amaçladığını ifade eden Öztürk, "19 Kasım'da derneğimizin faaliyetlerini anlatmak, ülkemizdeki birlik ve beraberliği sağlamak için 'Melese vatanda gerisi tefarruattır' temalı kahvaltı programı düzenliyoruz. Bu kahvaltımızda Samsun'da parti ayrımı gözetmeksizin geçmişte siyaset yapmış veya günümüzde de siyaset yapan parti temsilcilerini, milletvekillerimizi, belediye başkanlarımızı, basın kuruluşlarımızı ve sivil toplum kuruluşlarımızı davet ettik. Bütün görüşteki insanlarla beraber aynı masada kahvaltı yapmak amacıyla böyle bir organizasyon planladık. Herkesi kahvaltımıza bekliyoruz" diye konuştu.

Zerrin SOMUNCU 

SIRADAKİ HABER
}