Samsun Haber: Aynı sofrada buluşturacak

Samsun Haber: Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği Samsun İl Başkanı Ali Öztürk, Samsun'da her görüşten siyasetçinin, basın kuruluşlarının ve STK'ların katılacağı buluşma planladıklarını belirtti.

 Aynı sofrada buluşturacak

Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği Samsun İl Başkanı Ali Öztürk ve derneğin başkan yardımcıları Ömer Yılmaz, Mehmet Çetin ile Adem Küçük, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun'u ziyaret etti. Başkan Öztürk, derneğin ikinci kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenleyecekleri "Mesele vatansa gerisi teferruattır" temalı kahvaltı organizasyonuyla 19 Kasım Pazar günü saat 11:00'da My House Otel'de toplumun her kesimiyle biraraya gelmek istediklerini söyledi.

HEDEF; BİRLİĞİ GÜÇLENDİRMEK

Derneğin Osmanlı kültür ve medeniyetini Cumhuriyet değerlerinin üzerine katıp topluma yaymayı ve gençleri de bu şekilde yetiştirmeyi amaçladığını ifade eden Öztürk, "19 Kasım'da derneğimizin faaliyetlerini anlatmak, ülkemizdeki birlik ve beraberliği sağlamak için 'Melese vatanda gerisi tefarruattır' temalı kahvaltı programı düzenliyoruz. Bu kahvaltımızda Samsun'da parti ayrımı gözetmeksizin geçmişte siyaset yapmış veya günümüzde de siyaset yapan parti temsilcilerini, milletvekillerimizi, belediye başkanlarımızı, basın kuruluşlarımızı ve sivil toplum kuruluşlarımızı davet ettik. Bütün görüşteki insanlarla beraber aynı masada kahvaltı yapmak amacıyla böyle bir organizasyon planladık. Herkesi kahvaltımıza bekliyoruz" diye konuştu.

Zerrin SOMUNCU EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Bu yarayı bilerek verdi'

1 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Bu yarayı bilerek verdi'

Otomobilin çarptığı adam hayatını kaybetti

2 Otomobilin çarptığı adam hayatını kaybetti

Samsun'un o ilçesinde 'Hava Park' projesi

3 Samsun'un o ilçesinde 'Hava Park' projesi

Akıl vermek...

4 Akıl vermek...

Samsunspor revire döndü

5 Samsunspor revire döndü

Samsunspor rakiplerle sevindi

6 Samsunspor rakiplerle sevindi

Tesislerde zirve

7 Tesislerde zirve

Arda Turan dede ocağında

8 Arda Turan dede ocağında

İkinci kattan düşen işçi hayatını kaybetti

9 İkinci kattan düşen işçi hayatını kaybetti

Enes İslam Danimarka'da

10 Enes İslam Danimarka'da


SIRADAKİ HABER