HaberlerSamsun HaberleriYol sorunu tarih olacak

Yol sorunu tarih olacak - Samsun Haberleri

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 'hedefimiz 139 mahallemizde yol ve kaldırım problemini tamamen bitirmek. Hazırlıklarımızı buna göre yapıyoruz' dedi

Yol sorunu tarih olacak

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Gazi Osman Paşa Mahallesi'nde devam eden baskı beton kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi.

SORUN ÇÖZÜLECEK

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmaları inceleyen Başkan Şahin, yeni yollar ve kaldırımlarla şehrin güzel bir görüntüye kavuştuğunu söyledi. Başkan Yardımcısı ve Mali Hizmetler Müdürü Fikret Vatansever ve Fen İşleri Müdürü Hüseyin Özdamar ile birlikte incelemelerde bulunan Başkan Şahin, ilçenin gün geçtikçe daha da büyüdüğünü, bunun da yeni hizmetlere kapı araladığını belirterek, "Çalışmalarımıza her gün bir yenisi ekleniyor. İlçede hem altyapı hem de üstyapı sorunlarını en kısa sürede çözmeyi hedefliyoruz" dedi.

DURMAK YOK

Çalışmaları aralıksız sürdürdüklerini kaydeden Başkan Şahin, "Çalışmalarımızı inşallah program dâhilinde sürdüreceğiz. Daha önce de belirttiğim gibi, hedefimiz 139 mahallemizde yol ve kaldırım problemini tamamen bitirmek. Hazırlıklarımızı buna göre yapıyoruz. Yeni mahalle olan köylerimizle birlikte ilçe merkezimizde yol ve kaldırım problemi tamamen bitecektir" diye konuştu.

Vatandaşlar incelemeler esnasında Başkan Şahin'e ilçeye kazandırdığı hizmetler için teşekkür etti.

 

SIRADAKİ HABER
}