HaberlerSamsun HaberleriGayrimenkul ve inşaat sektörünün devleri buluştu

Gayrimenkul ve inşaat sektörünün devleri buluştu - Samsun Haberleri

Gayrimenkul ve inşaat sektörünün liderleri Yunus Aksu Gayrimenkul ve Düzenli Yapı İnşaat, güçlerini birleştirdi

Gayrimenkul ve inşaat sektörünün devleri buluştu

Yıllardır birbirinden önemli projeleri hayata geçiren Düzenli Yapı İnşaat ve gayrimenkul sektörünün yenilikçi ismi Yunus Aksu Gayrimenkul, yollarını birleştirerek güçlerine güç kattı. Birlikte çok daha güzel işlere imza atacaklarını söyleyen Yunus Aksu Gayrimenkul’ün sahibi Yunus Aksu, “Düzenli Yapı İnşaat’ın sahibi, değerli ortağım Hasan Düzenli ile 20 yıla dayanan arkadaşlığımızı, iş dünyasında da devam ettirme kararı aldık. Kendisi ile birlikte çalışmaktan gurur duyuyorum” dedi.

DOSTLUĞUMUZU İŞİMİZE TAŞIDIK

Yunus Aksu Gayrimenkul ve Düzenli Yapı İnşaat’ın birlikteliğinden güç doğduğunu belirten Yunus Aksu, “ Hasan Düzenli ile uzun yıllara dayan arkadaşlığımızı işimize taşıdık. Hasan bey çok değerli bir büyüğüm ve ağabeyimdir. Kendisi Kalkanca mevkiinde yıllardır çok büyük projeler gerçekleştiriyor. En önemlisi de hiç kimseyi kırmadan, gücendirmeden, kimsenin hakkına girmeden kaliteli işler yapıyor. Güveni her şeyin üstünde tutan bir iş prensibine sahip. Güven kaybetmektense para kaybetmeyi tercih eden biri. Ben bizzat kendisine şahidim. Almanya’dan gelip Samsun’da emlak sektörüne girmek istediğimde, ilk aklıma gelen isim kendisi oldu. Böylesine güvenilir, yaptığı işlerle takdir toplayan ve yıllardır güzel bir dostluğumuz olan Hasan Düzenli’ye ortaklık teklif ettim ve firmalarımızı birleştirdik” ifadelerini kullandı.

GÜVENİLİR BİR FİRMAYIZ

Geniş yelpazede çalışan büyük bir firma olduklarının altını çizen Aksu, “Şu anda devam eden 5 büyük projemiz var. Gün geçtikçe genişliyoruz, artık kabuğumuza sığamıyoruz. En büyük hedefimiz kurumsallaşmak. Çoğu yatırımcılarımız yatırım yapmak istiyor ama ürküyor. İşte biz o ürken insanların sığınacağı liman olmak istiyoruz. Önemli olan, müşterilerimize elimizdeki ürünü satmak değil, onlara en doğru şekilde yardımcı olmak ve yönlendirmek.  Bunun için azami çaba sarf ediyoruz. Her bütçeye göre dairemiz bulunuyor. Müşterilerimiz huzur ve güven içerisinde bizimle çalışabiliyor. Çünkü hiçbir şekilde herhangi bir problemle karşılaşmayacaklarını biliyorlar. Yaptığımız işin arkasındayız. Kalkanca Mahallesi’nde önemli projelerimiz var. Samsun’da örnek olacak bir proje gerçekleştireceğiz ve 2019’dan sonra, diğer firmalar kendini yenilemek zorunda kalacak. Çünkü yaptığımız daireleri gören müşterilerin talepleri değişecek. Sektöre örnek olacağız. Fatih Sultan Mehmet 1453’te İstanbul’u fethettiğinde nasıl bir çağ atlattı ise biz de çığır açacağız. Yeniliklerle müşterilerimizin karşısında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

YAPTIĞIMIZ İŞLER TEMİNATIMIZ

35 yıldır inşaat sektörünün içerisinde yer aldığını söyleyen Hasan Düzenli ise yaptıkları projelerin yapacaklarının teminatı olduğunu vurguladı. Düzenli açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:  “2005’ten bu yana Kalkanca Mahallesi başta olmak üzere birçok mevkide binlerce konut yaptık. Bizi bilen bilir, tanıyan tanır. Bu zamana kadar kimseye bir yanlışımız olmamıştır. Bundan sonra da olmayacaktır. Her kesime hitap ediyoruz. Artık lüks ve akıllı binalar da yapmaya, gün geçtikçe en üst kalitede hizmet vermeye başladık. Müşterilerimiz bizi tanıdıkları ve güvendikleri için tercih ediyor. Yaptığımız işler yapacaklarımızın teminatı. Bize güvenerek tüm parasını verip 2 yıl sonra dairesini alan müşterilerimiz var. Müşterilerimiz bizi tercih ettiklerinde doğru adreste olduklarını biliyor. Artık Yunus Aksu Gayrimenkul ve Düzenli İnşaat Yapı olarak yekvücuduz. Çalışmalarımızı birlikte en iyi yerlere taşıyacağız.”

Mehtap YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}