İzmir haber: Ensari Bulut, ölümünün 8. yıl dönümünde anıldı

İzmir haber: İzmir'de, Çiğli Belediyesinde belediye başkanlığı yapan ve hayatını kaybeden Ensari Bulut, Doğançay Mezarlığındaki kabri başında ailesi, sevenleri tarafından dualarla anıldı.

Ensari Bulut, ölümünün 8. yıl dönümünde anıldı

Çiğli Belediye başkanlığı görevini yürütürken 8 yıl önce hayati kaybeden Ensari Bulut için Doğançay Mezarlığındaki kabri başında anma töreni düzenlendi. Dualarla anılan eski başkan Bulur için anma törenine, başta ailesi ve yakınları olmak üzere, Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, ailesi ve sevenleri katıldı. Duygulu anların yaşandığı törende Ensari Bulut'un kabri karanfillerle donatıldı.
Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, Başkan Bulut'un Çiğli'ye önemli hizmetleri olduğunu belirterek, 'Merhum başkanımız görev yaptığı sürece Çiğli'ye ve Çiğli halkına önemli hizmetlerde bulundu; ama ne yazık ki görevi başında amansız bir hastalığa yakalandı. Kendisini saygı ve rahmetle anıyorum. Her yıl ailesi ve sevenleri ile beraber buraya gelerek anmamızı yapacağız. Onu hiçbir zaman unutmayacağız' diye konuştu.
Ensari Bulut'un ağabeyi Hamza Bulut da, Başkan Ensari Bulut'un yaşamını özetleyerek, Çiğli'nin önemli bir hizmet adamını kaybettiğini söyledi. Ağabey Bulut, 'Kardeşim için her yıl burada tören düzenliyoruz. Bu bizim için çok önemli. Ensari Bulut köyden yetişmiş, dişi ve tırnağıyla bir yere gelmiş bir hizmet adamıydı. Çalışkan, zeki, projeci bir kişiydi ve hizmetlerinin temelinde insana hizmet ön plandaydı. Çiğli halkı onu, o da Çiğli halkını çok sevdi' dedi.
Anma töreninin ardından Çiğli Belediyesi tarafından belediye binası önünde ve Kasaplar Meydanı'nda lokma döktürüldü. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, lokmalar kısa sürede dağıtıldı.

Ensari Bulut, ölümünün 8. yıl dönümünde anıldıEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da liselilerin kanlı kavgası: 1 yaralı

1 Samsun'da liselilerin kanlı kavgası: 1 yaralı

Karadeniz'e şehit ateşi düştü!

2 Karadeniz'e şehit ateşi düştü!

Samsun'daki genç kızın öldüğü kazanın kamera görüntüleri ortaya çıktı

3 Samsun'daki genç kızın öldüğü kazanın kamera görüntüleri ortaya çıktı

Samsun'da acı ölüm!

4 Samsun'da acı ölüm!

Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz: 'Kimse bizi sahipsiz sanmasın'

5 Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz: 'Kimse bizi sahipsiz sanmasın'

Şirinler daha güçlü geliyor

6 Şirinler daha güçlü geliyor

Samsunspor için karar günü

7 Samsunspor için karar günü

Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan iş adamı adliyede

8 Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan iş adamı adliyede

Samsun'da Mert Irmağı'na düşen genç hastanelik oldu

9 Samsun'da Mert Irmağı'na düşen genç hastanelik oldu

Samsun'da 31 yıllık ulaşım çilesi son buluyor

10 Samsun'da 31 yıllık ulaşım çilesi son buluyor


SIRADAKİ HABER