Muğla haber: Milas Ülkü Ocakları gençleri uyuşturucuya karşı bilgilendirdi

Muğla haber: Milas Ülkü Ocakları Başkanlığı, madde bağımlılığı ile mücadele kapsamında vatandaşlara bilgilendirme metni dağıttı.

Milas Ülkü Ocakları gençleri uyuşturucuya karşı bilgilendirdi

Milas Ülkü Ocakları Başkanlığı, 'Damarlarındaki asil kanı kirletme' sloganıyla yola çıkarak dün Milas Salı Pazarı'nda ve Milas'ın işlek caddelerinde madde bağımlılığıyla mücadele kapsamında bilgilendirme metni dağıtımı gerçekleştirdi.
Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül, madde bağımlılığıyla mücadelenin her zaman devam edeceğini kaydederek: ' Ülkü Ocakları Milas İlçe Başkanlığı olarak, Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Bey'in talimatları doğrultusunda yeni savaş cephesi olarak başlatmış olduğumuz madde bağımlılığı ile mücadele 'Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme' slogan başlığı ile aralıksız olarak devam etmektedir. Çalışmalarımızdan biri olarak da dün pazar esnafımıza madde bağımlılığına karşı uyarmak adına hazırlamış olduğumuz bildiri dağıtımı gerçekleştirilmiştir. Akabinde bugün okul teşkilatlarımız yine okul çıkışlarında aynı bildirileri genç kardeşlerimize ulaştıracaklardır. Önümüzdeki günlerde esnafımıza ve Atapark'ta da aynı bildiriler, hem ailelerimize hem de öğrenci kardeşlerimize ulaştırılacaktır. Son günlerde kaygı ile arttığını gözlemlediğimiz madde bağımlılığına karşı buradan tekraren ailelerimizi ve değerli öğrenci kardeşlerimizi uyarıyorum. Damarlarınızdaki asil kanı kirletmeyin, uyuşturucuya verilen her can teröre verilen bir candır! Biz madde bağımlılığına karşı mücadeleyi ciddiyet ile ele alıyor ve ne satanları nede gençliğimizi bu pis ağa çekmeye çalışanları normal olarak görmüyoruz. Bugün asker-polis veya vatandaşımıza kurşun sıkan terörist ne ise, gençlerimize uyuşturucuya alıştırmaya çalışan veya tedarik eden bir münferide gözümüzde aynı haindir.' dedi.
Açıklamasına devam eden Gönül, 'Milas Ülkü Ocakları olarak her zaman olduğu gibi yine düşmanlarımıza karşı Türk gençliğinin yanındayız. Kardeşlerimizi şahsi çıkarları, maddi kazançları uğruna heba etmeye çalışan şerefsizlerin eline asla bırakmayacağız. Madde bağımlılığı ile mücadele çalışmalarımızda bizden desteğini esirgemeyen Kaymakamımız Sayın Eren Aslan'a, her zaman yanımızda olan Milas'ın değerli basın mensuplarına ve maddi manevi desteğini bizlerden esirgemeyen Recep Altıkulaç'a ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Türk gençliğine çağrımız; damarlarındaki asil kanı kirletme!' diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Milas Ülkü Ocakları gençleri uyuşturucuya karşı bilgilendirdiEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da kreşte şiddet kamerada

1 Samsun'da kreşte şiddet kamerada

Samsun'da nefes kesen kovalamaca! Polis ateş açtı

2 Samsun'da nefes kesen kovalamaca! Polis ateş açtı

Samsun'da belediye işçisiden kız çocuklarına taciz

3 Samsun'da belediye işçisiden kız çocuklarına taciz

Samaras hocalığa soyundu

4 Samaras hocalığa soyundu

Samsun'a zorunlu iniş

5 Samsun'a zorunlu iniş

Samsun'un ilçelerine kar uyarısı

6 Samsun'un ilçelerine kar uyarısı

Doktor ormanlık alanda darp edilmiş halde bulundu

7 Doktor ormanlık alanda darp edilmiş halde bulundu

İkisi de sakat

8 İkisi de sakat

Angan dert etmiyor

9 Angan dert etmiyor

Alman kadın şifayı Samsun'da buldu

10 Alman kadın şifayı Samsun'da buldu


SIRADAKİ HABER