HaberlerSamsun için büyük şans

Samsun için büyük şans

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ı ziyaret eden Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunlu bakanların, kent için şans olduğunu söyledi.

Samsun için büyük şans

Bafra Belediye BaşkanıZihni Şahin, Ankara’da Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan’ı makamında ziyaret etti. Samsunlu bakanların, kent için büyük bir şans olduğunu dile getiren Başkan Şahin, sağlıkla ilgili güzel projelerin hayata geçtiğini belirtti

SAYISIZ HİZMETLER GELECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Samsun’a verdiği değerden dolayı teşekkür eden Başkan Şahin, “Uzun yıllardır kabinelerde Samsunlu bakanlarımız ve genel başkan yardımcılığında Samsunlu bir milletvekilimiz oldu. Şimdi kabinede Sağlık Bakanı olarak Samsun Milletvekili Ahmet Demircan ve parti başkanlık divanında ise Çiğdem Karaaslan bulunuyor. Bunlar Samsun için şans ve büyük kazanç. Samsun şehir hastanesi hayata geçiyor. Bafra’da da, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için yeni hizmet binası yapılacak. Sağlık alanında daha sayısız hizmetler geleceğine inanıyorum. Bakanımızı ziyaret ettik. Bizleri makamında kabul etti. Nezaketi, ilgisi ve yüksek misafirperverliği için çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}