Tabletlerin monitör gibi kullanılabilmesini sağlayan Mountie yenilendi

Ten One Design tarafından tasarlanan tablet aksesuarı Mountie yenilendi. Mountie+ adı verilen yeni versiyon ile artık daha büyük tabletler kullanılabiliyor.

Tabletlerin monitör gibi kullanılabilmesini sağlayan Mountie yenilendi

MacBook Pro ailesi dahil tüm dizüstü bilgisayarlar için hazırlanan Mountie+, yeni sürümüyle artık daha sağlam bir seçenek halini alıyor. İlk versiyona oranla 2,6 kat daha fazla tutunma yüzeyi bulunan aparat, tablet ile bilgisayar ekranının arasına takılıyor. Bu sayede tabletler dizüstü modellerinin ekranına takılarak özel uygulamalar ile harici monitör haline getirilebiliyor. Yeni tasarımı sayesinde bağlanan tabletlerin bilgisayar üzerinden şarjına izin veren aparat, sadece 4 mm’lik bir ara boşluk oluşturuyor. Özellikle sürekli hareket halinde olanlara hitap eden ürün, tabletler aracılığıyla çalışma alanını ciddi oranda artırabiliyor. Özellikle ufak ekranlı dizüstüler için harika duran akseusuar, korumalı tasarımıyla cihazların gövdesine zarar vermiyor. Yeni tasarım ayrıca tabletlerin çıkartılıp takılmasını da çok daha kolay hale getiriyor.

 

Mountie artık çok daha güçlü
Artan yüzeyi sayesinde aparat artık iPad Pro gibi büyük modelleri de tutabiliyor. Tablet ile akıllı telefon modellerini aynı anda ekrana bağlama imkanını da veren cihaz, çalışma verimliliği ciddi anlamda arttırabiliyor. Uygulama geliştiriciler için de faydalı görünen ürün, 35 dolar yurt dışı satış fiyatına sahip.

 

 

 

 

KAYNAK:LOGEN ÇOK OKUNANLAR

Sevgilisi tarafından alıkonulup 5 gün tecavüze uğradığını iddia etti

1 Sevgilisi tarafından alıkonulup 5 gün tecavüze uğradığını iddia etti

Günlük kullanılan apartlara şok baskınlarda ceza yağdı

2 Günlük kullanılan apartlara şok baskınlarda ceza yağdı

Markete giren silahlı hırsızlar güvenlik kamerasına takıldı

3 Markete giren silahlı hırsızlar güvenlik kamerasına takıldı

Alkollü şahıs evini yaktı

4 Alkollü şahıs evini yaktı

Kahramanmaraş'ta zincirleme kaza: 1 ölü,3 yaralı

5 Kahramanmaraş'ta zincirleme kaza: 1 ölü,3 yaralı


SIRADAKİ HABER