Tabletlerin monitör gibi kullanılabilmesini sağlayan Mountie yenilendi

Ten One Design tarafından tasarlanan tablet aksesuarı Mountie yenilendi. Mountie+ adı verilen yeni versiyon ile artık daha büyük tabletler kullanılabiliyor.

Tabletlerin monitör gibi kullanılabilmesini sağlayan Mountie yenilendi

MacBook Pro ailesi dahil tüm dizüstü bilgisayarlar için hazırlanan Mountie+, yeni sürümüyle artık daha sağlam bir seçenek halini alıyor. İlk versiyona oranla 2,6 kat daha fazla tutunma yüzeyi bulunan aparat, tablet ile bilgisayar ekranının arasına takılıyor. Bu sayede tabletler dizüstü modellerinin ekranına takılarak özel uygulamalar ile harici monitör haline getirilebiliyor. Yeni tasarımı sayesinde bağlanan tabletlerin bilgisayar üzerinden şarjına izin veren aparat, sadece 4 mm’lik bir ara boşluk oluşturuyor. Özellikle sürekli hareket halinde olanlara hitap eden ürün, tabletler aracılığıyla çalışma alanını ciddi oranda artırabiliyor. Özellikle ufak ekranlı dizüstüler için harika duran akseusuar, korumalı tasarımıyla cihazların gövdesine zarar vermiyor. Yeni tasarım ayrıca tabletlerin çıkartılıp takılmasını da çok daha kolay hale getiriyor.

 

Mountie artık çok daha güçlü
Artan yüzeyi sayesinde aparat artık iPad Pro gibi büyük modelleri de tutabiliyor. Tablet ile akıllı telefon modellerini aynı anda ekrana bağlama imkanını da veren cihaz, çalışma verimliliği ciddi anlamda arttırabiliyor. Uygulama geliştiriciler için de faydalı görünen ürün, 35 dolar yurt dışı satış fiyatına sahip.

 

 

 

 

KAYNAK:LOGEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da kreşte şiddet kamerada

1 Samsun'da kreşte şiddet kamerada

Samsun'da belediye işçisiden kız çocuklarına taciz

2 Samsun'da belediye işçisiden kız çocuklarına taciz

Samaras hocalığa soyundu

3 Samaras hocalığa soyundu

Samsun'un ilçelerine kar uyarısı

4 Samsun'un ilçelerine kar uyarısı

İkisi de sakat

5 İkisi de sakat

Angan dert etmiyor

6 Angan dert etmiyor

Samsun'a zorunlu iniş

7 Samsun'a zorunlu iniş

İşte Samsun'da en popüler bebek isimleri

8 İşte Samsun'da en popüler bebek isimleri

Yardım için okul arıyorlar

9 Yardım için okul arıyorlar

Alman kadın şifayı Samsun'da buldu

10 Alman kadın şifayı Samsun'da buldu


SIRADAKİ HABER