HaberlerDünyanın ilk soğutma sistemli oyuncu koltuğu: X COMFORT AIR

Dünyanın ilk soğutma sistemli oyuncu koltuğu: X COMFORT AIR

Donanım pazarında çok uzun zamandır yer alan isimlerden Thermaltake, yan markası üzerinden soğutma sistemli oyuncu koltuğunu tanıttı. Özellikle sıcak havalarda daha konforlu oyun seansları kapıda.

Dünyanın ilk soğutma sistemli oyuncu koltuğu: X COMFORT AIR

Thermaltake‘in Tt eSPORTS‘dan tanıttığı koltuğu, özellikle yaz ayları için çok kullanışlı görünüyor. Dünyada bir ilki oluşturduğu söylenen koltuk, soğutma işlemini oturulan bölüme yerleştirilen dört adet fan üzerinden yapıyor. Otomobillerde yer alan beş yapraklı fan yapısını kullanan X COMFORT AIR ismli koltuk, bünyesindeki butonlardan yönetilebiliyor. Kırmızı siyah ve komple siyah olmak üzere iki farklı versiyonu bulunan oyuncu koltuğu, yarış koltuklarını andıran bir tasarım üzerine kuruluyor. Güzel bir bel desteğine sahip olduğu görülen ürün, vaktinin büyük çoğunluğunu bilgisayar başında geçirenler için harika görünüyor. Çelik bir iskelet kullandığı da söylenen X COMFORT AIR, soğutmaya uygun özel bir aerodinamik tasarımla geliyor.

Thermaltake, sıcaktan performans düşüşü yaşamınızı istemiyor
Tt eSPORTS X COMFORT AIR verilen bilgiye göre dahili fanlarıyla 75 bin saat soğutma gerçekleştirebiliyor. Yani satın alındığı zaman yıllar boyunca görevine devam edebilecek kapasitede olan oyuncu koltuğu, 500 dolar yurt dışı fiyatıyla satışa çıkmış durumda. Özellikle profesyonel oyunculara hitap eden ürün, bakalım milyon dolarların döndüğü bu tarafta popüler olabilecek mi?

 

 

 

 

 

 

KAYNAK:LOG

SIRADAKİ HABER
}