HaberlerŞampiyon Onur Ateş

Şampiyon Onur Ateş

Genç Erkekler Futsal İlçe Şampiyonası finalinde Atakum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile karşılaşan Onur Ateş Anadolu Lisesi rakibini 3-2'lik skorla mağlup ederek şampiyon oldu.

Şampiyon Onur Ateş

Atakum Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Genç Erkekler Futsal İlçe Şampiyonası oynanan final müsabakasının ardından yapılan törenle son buldu. Atakum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonu'nda oynanan final maçında Onur Ateş Anadolu Lisesi rakibi Atakum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni 3-2'lik skorla mağlup ederek şampiyonluk kupasını kaldırdı. Maçlar sonrası yapılan ödül töreninde birinci olan Onur Ateş Anadolu Lisesi'ne kupasını Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı verdi. İkinci olan Atakum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz kupa verdi. Şampiyonada üçüncü Taflan Yalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve dördüncü Altınkum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu.

KUPA TAŞÇI'DAN...

Genç Erkekler Futsal İlçe finalinde şampiyon olan Onur Ateş Anadolu Lisesi'ne kupasını Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı verdi.

SIRADAKİ HABER
}