HaberlerAsker eğlencesinde dehşet! Havai fişek genç kızın yüzünde patladı

Asker eğlencesinde dehşet! Havai fişek genç kızın yüzünde patladı

Kardeşinin asker eğlencesine katılan genç kız, bir gencin elindeki havai fişeğin yüzüne doğru patlamasıyla yanık içinde kaldı.

Asker eğlencesinde dehşet! Havai fişek genç kızın yüzünde patladı

İstanbul'da kardeşinin asker eğlencesine katılan genç kız, dehşeti yaşadı. Kutlama sırasında yüzüne havai fişek patlayan genç kızın yüzü ve göğsü yandı.

HAVAİ FİŞEK YÜZÜNDE PATLADI

Kardeşinin askere uğurlayan Selma Bilek, asker eğlencesi sırasında dehşeti yaşadı. Sokakta yapılan eğlence sırasında bir gencin elindeki havai fişeğin yüzünde patlamasıyla yüzünde yanıklar oluşan genç kız hayatının en zorlu sürecini yaşadı.
Eski fotoğraflarına bakamadığını söyleyen genç kız fotoğraflarına baktığında gözlerinin dolduğunu söyleyerek olay anını şu şekilde anlattı: Arkam dönüktü yüzümü döndüğümde çocuğun eliyle salladığını gördüm meşaleyi, meşaleden fırlayan alev topunun direkt yüzüme geldiğini hatırlıyorum. O an zaten ellerimi yüzüme attım. Yüzüm göğsüm alev aldı, kıyafetlerimin hepsi tutuştu gözüme de geldi.

"PSİKOLOJİK SANCILAR ÇEKİYORDUM''

Tedavi sürecini de anlatan genç kız yüzüne domuz derisinin uygulandığını söyleyerek "kabuk olarak attı zaten yüzüm kurumasını sağladılar. Psikolojik sancılar çekiyordum daha kötülerini gördüm biraz da şükrettim Allah'a dua ettim" dedi.

ŞİKAYETÇİ OLMADI

2 haftalık bir tedavi sürecinden geçen genç kıza doku nakli yapıldı ve yüzündeki izler yeni yeni kaybolmaya başladı. Selma Bilek'in yüzünün yanmasına neden olan kişinin kendisinden özür dilemesinin ardından şikayetçi olmadığını söyledi.

SIRADAKİ HABER
}