HaberlerYeliz Yeşilmen HaberleriYeliz Yeşilmen'den ihanet açıklaması

Yeliz Yeşilmen'den ihanet açıklaması - Yeliz Yeşilmen Haberleri

Yeliz Yeşilmen'in eşi Ali Uğur Akbaş'a ait olduğu iddia edilen yazışmalar birkaç gün önce sosyal medyaya sızmıştı. İhanete uğradığı konuşulan Yeliz Yeşilmen'den açıklama geldi.

Yeliz Yeşilmen'den ihanet açıklaması

Dün bir magazin programında ortaya atılan iddialara göreYeliz Yeşilmen’in kocasıAli Uğur Akbaş bir kadınla internet üzerinden çıplak fotoğraf alışveriş yapıyor ve eşini aldatıyordu.Konuyla ilgili hemen bir açıklama yapan ve kocasının böyle bir şey yapmayacağını yaşananların bir komplo olduğunu söyleyen Yeliz Yeşilmen, dedikoduların daha da büyümesinin önüne geçmek adına sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.


İşte Yeliz Yeşilmen'in ''Tüm kanallar gazeteler bu açıklamalı kullanabilir. Beni röportajı için aramayın. Bu konu mahkemeye intikal edip kimin bu tuzağı kurduğu bulunacak. Bulunana kadar da açıklama yapmak saçma ve gereksiz. ” notuyla paylaştığı o video:Yeliz Yeşilmen "Montajlı fotolar var. Hiçbir şey yok. Ne kocamı ne de kendimi harcatmam. Kimsenin gücü yetmez. Durumu bilişim suçlarına ilettik, şüphelendiğimiz kişiler var... " diyerek sözlerini devam etti.

 

 

 

 

 

KAYNAK:POSTA

 

SIRADAKİ HABER
}