HaberlerDeniz Seki HaberleriDeniz Seki by- pass hazırlığında

Deniz Seki by- pass hazırlığında - Deniz Seki Haberleri

Cezaevinden çıktıktan sonra fazla kilolarından kurtulamayan Deniz Seki, mide by-pass ameliyatı olmak için önceki gün tetkik yaptırdı.

Deniz Seki by- pass hazırlığında

Deniz Seki, 3 buçuk yıl tutuklu kaldığı Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’ndenolduktan sonra fazla kilolarından kurtulmak için by-pass yaptırmaya karar verdi.

BAĞIRSAĞI DA ALINACAK

Operasyona karar verilirse midesini küçültecek olan sanatçının ince bağırsağının da mideye yakın kısmından 1 metre alınacak.

Operasyon için düğmeye basan sanatçı, dün sabah Taksim Acıbadem Hastanesi’ne giderek testlere başladı. 

Dört saat süren tahlillerin ardından çıkışta soruları yanıtlayan şarkıcı, ‘Bir takım tahliller yaptırdım.

'KORKULARIM VAR'

Mide by-pass’ı olacağım. Sıkıntılı ve meşakkatli bir ameliyat olduğu için korkularım var. 

'Tahlillerin sonucuna göre karar vereceğim' dedi.

Öte yandan Deniz Seki ve Faruk Salman'ın ayrılığı gündemi sarstı. Deniz Seki cezaevinde iken asla onu yalnız bırakmayan Faruk Salman ile ilişkisini sonlandırdı. Evleneceklerine kesin gözüyle bakılan Deniz Seki ve Faruk Salman'ın neden ayrıldığı merak ediliyordu. Ortaya atılan iddia ise epey sarsıcı!

Duymayan Kalmasın'ın haberine göre; ayrılık nedeni Faruk Salman'ın ihanetiydi. İddiaya göre Deniz Seki cezaevinden çıktıktan hemen sonra Faruk Salman, Seki'ye onu cezaevindeyken başka bir kadınla aldattığını itiraf etti.

İhanete uğradığını öğrenen Deniz Seki sinir krizi geçirip Faruk Salman'a tokat attı ve ilişkilerini bitirme kararı aldı.

Bir süre sonra yeniden barışan çift aralarındaki sorunları aşamadı ve ilişkilerini bir kez daha bitirme kararı aldı.

Ayrılığın ardından ilk kez konuşan Deniz Seki "Olmadı, o benim ilk aşkımdı çok kıymetlimdir. Ben de onun için çok kıymetliyimdir biliyorum. Ama hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değildir arkadaşlar." açıklamasını yaptı.

 

 

KAYNAK:POSTA

 

SIRADAKİ HABER
}