HaberlerSamsung HaberleriSamsung Galaxy S9 büyük bir sürprizle geliyor

Samsung Galaxy S9 büyük bir sürprizle geliyor - Samsung Haberleri

Samsung Galaxy S9 ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Önümüzdeki yılın başında kullanıcıların beğenisine sunulması beklenen telefonla ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Bilindiği üzere Samsung, Galaxy S8, AKG imzalı kablolu kulaklıkla geliyordu.

Samsung Galaxy S9 büyük bir sürprizle geliyor

Yeni gelen bilgilere göreSamsung, Galaxy S9’un kutu içeriğinde kablosuz AKG imzalı bir kulaklığa yer verecek. Samsung’a yakın kaynakların bazıları Galaxy S9’da kulaklık girişinin olmayacağını bazı kişiler ise Galaxy S8’de olduğu gibi yeni Galaxy modelinde de kulaklık girişinin olacağını belirtiyor.

Samsung Galaxy S9, amiral gemisi telefonlara yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor
Kısa bir süre önce benchmark testinde ortaya çıkan Samsung Galaxy S9’da 2.960×1.440 piksel çözünürlüklü 5,8 inç Super AMOLED ekrana, Galaxy S9+ ise 6,2 inçlik ekrana sahip olacak. 6,2 inçlik modelde çözünürlük değerinin 5,8 inçlik modelle aynı olacağını söyleyelim. DCI-P3 ve sRGB/Rec.709 desteğiyle telefonların geniş renk yelpazesi sunacağı da dile getiriliyor. HDR desteğiyle birlikte telefonlardaki ekranın görsel şölen sunacağını belirtebiliriz. Qualcomm’un en yeni işlemcisi Snapdragon 845 veya Exynos 9810 işlemcisiyle satışa sunulacak telefonlarda Snapdragon 845 işlemcili modelin LTE Cat. 18’e destek vereceği ifade ediliyor. Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın önümüzdeki yılın şubat veya mart ayında gün ışığına çıkması bekleniyor.

 

 

 

 

 

 

KAYNAK:LOG

SIRADAKİ HABER
}