HaberlerAtatürk şarkılarla anılacak

Atatürk şarkılarla anılacak

ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli, Atatürk'ün en sevdiği şarkılardan oluşan ''Atatürk'ü Anma Konseri'' düzenleneceğini söyledi

Atatürk şarkılarla anılacak

Atatürkçü Düşünce Derneği Samsun Şubesi BaşkanıIşık Özkefeli, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 79. yıldönümü nedeniyle 16 Kasım'da saat 20:00'da Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Kültür Sanat Merkezi'nde Türk Sanat Müziği Topluluğu Korosu Engin Candan şefliğinde ''Atatürk'ü Anma Konseri'' düzenleyeceklerini söyledi.

BÜTÜN SAMSUNLULAR DAVETLİ

Konsere tüm Samsunluların davetli olduğunu belirten Özkefeli, "Atamızı yaptığımız etkinlikler ile anmaya devam ediyoruz. Atamızı onun sevdiği şarkılarla bir defa daha anacağız. Varlığını ve yarınlarını kimlere borçlu olduğunu unutmayanlar için; Atatürkçü düşünmek ve yaşamak, Atatürkçü olmak bir onur. Tam bağımsızlık, özgürlük ve ulusal egemenlik temelinde geleceğe yürümek erdem. Atamızın bizlere bıraktığı evrensel değerleri ve O’nun devrimlerini korumaya, O'nun gösterdiği aydınlık yolda gururla ve azimle, yılmadan ilerlemeye kararlıyız" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}