HaberlerSamsun HaberleriGençler bilek güreşi turnuvasında ter dökecek

Gençler bilek güreşi turnuvasında ter dökecek - Samsun Haberleri

İlkadım Belediyesi ve Yıldız Gençlik Spor Kulübü işbirliğinde 5'incisi düzenlenecek 'Samsun Liseler Arası Bilek Güreşi Turnuvası' 18 Kasım Cumartesi günü gerçekleşecek.

Gençler bilek güreşi turnuvasında ter dökecek

Türkiye genelinde her ilin ayrı olarak düzenleyerek şampiyonlarını Ankara'da gerçekleştirilen Türkiye şampiyonasına gönderdiği Liseler Arası Bilek Güreşi Turnuvası Samsun genelinde İlkadım Belediyesi, Yıldız Gençlik Spor Kulübü ve Samsun Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi İl Temsilciliği işbirliğinde 18 Kasım Cumartesi günü gerçekleşecek. 1999-2004 doğumlu gençlerin katılacağı turnuvaya yarışma günü dahil olmak üzere kayıtlar başlarken yoğun bir katılım planlanıyor. Gençleri spora yönlendirmek ve çeşitli hediyelerle onları motive etmek amacıyla gerçekleştirilen turnuvanın 5'incisi gerçekleştirilecek.

Başkan Tok: 'Gençlerimize güveniyoruz'
İlkadım Belediyesi Mete Adanır Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan Bilek Güreşi Turnuvası 50-80+ kilolar arası tüm gençlere kapılarını açarak hem katılımı hem de heyecanı artırıyor. Gençleri turnuvaya davet eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'Biz geleceği gençlerimize emanet etmeden önce her açıdan onların iyi yetişmesini ve donanım sahibi olmalarını istiyoruz. Gençlerimize güveniyoruz ve onların sağlıklı gelişimleri için elimizden gelenle yetinmiyor hep daha fazlasını yapmayı amaçlıyoruz. Unutulmaya yüz tutmuş ata sporumuz bilek güreşini yeniden canlandırmayı amaçlayan bu projede yer almaktan büyük mutluluk duyuyorum ve genç kardeşlerimizi Cumartesi günü aramızda görmek istiyorum' şeklinde konuştu.

Gençler bilek güreşi turnuvasında ter dökecek

SIRADAKİ HABER
}