HaberlerŞanlıurfa HaberleriÖğrenciler sordu Rektör Taşaltın cevapladı

Öğrenciler sordu Rektör Taşaltın cevapladı - Şanlıurfa Haberleri

Harran Üniversitesi Rektörlüğü tarafından düzenlenen 'Öğrenciler soruyor, rektör cevaplıyor' programında, Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, öğrencilerle bir araya geldi.

Öğrenciler sordu Rektör Taşaltın cevapladı

Osmanbey Kampüsü Fen-Edebiyat Fakültesi konferans salonunda düzenlenen programda Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, salonu dolduran öğrencilerden gelen soruları not alarak tek tek cevapladı. Öğrencilerin görüş ve önerilerinin kendileri için çok önemli olduğunu söyleyen Rektör Taşaltın, üniversitenin whatsapp hattına tüm soru ve sorunlarını iletmeleri için öğrencilere çağrıda bulundu.
Eğitimin daha da kaliteli bir hale gelmesi için öğrencilerin sürece katılımının önemli olduğunu belirten Rektör Taşaltın, üniversite tarafından düzenledikleri anketlerin öğrenciler tarafından rastgele doldurulduğunu belirterek, 'Bu anket bizim için çok önemli ama sizin önemi vermediğinizi görüyoruz. Sonrada şikayet ediyorsunuz. Bu şikayetlerinizi ve önerilerinizi, başta düzenlediğimiz ankette yaparsanız. Diğerlerini de whatsapp hatımızdan bize bildirirseniz, bizler de yönetim olarak çözüm yoluna gideriz' dedi.
Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın'a Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bürhan Akpunar ve Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Akan'nın eşlik ettiği programda, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Sarıışık, Dekanlar, öğretim elemanları ve çok sayıda hazır bulundu.

Öğrenciler sordu Rektör Taşaltın cevapladı

SIRADAKİ HABER
}