HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Taraftarımız sabırlı olmalı'

Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Taraftarımız sabırlı olmalı' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, Adanaspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Taraftarların sabırlı olması gerektiğini vurgulayan İpekoğlu, 'Taraftarımız son dakikaya kadar bizi desteklemeli. Golün ne zaman geleceği belli olmaz. 90'ıncı dakikada da gol bulabiliriz'dedi

Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Taraftarımız sabırlı olmalı'

Samsunspor'da pazar günü oynanacak zorlu Adanaspor maçının hazırlıkları, yoğun tempo altında devam etti. İdman öncesi önemli açıklamalarda bulunanSamsunspor Teknik DirektörüEngin İpekoğlu, taraftarların da tribünleri doldurmasını istedi. İpekoğlu, "Şu anda Kenan Karışık ve Ahmet Cebe’nin sakatlıkları devam ediyor. Bu sakatlıklar çok önemli olmasa da futbolcuları rahatsız ediyor. Sıkıntılara rağmen hücum oyuncularımız Ayite ve Angan takımla beraber çalışmalara başladı. Onların da son durumuna bakacağız" dedi.

ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

İpekoğlu ayrıca, "Adanaspor maçında taraftarlarımızdan sabırlı bir şekilde bizleri son dakikaya kadar desteklemelerini istiyorum. Golün ne zaman geleceği belli değil. 90'ıncı dakikada da gol gelebilir. Pazar günü sahaya çıkacak oyuncularım kazanmak için ellerinden geleni yapacaklar. Milli takım arasını yükleme yaparak geçirdik. Bu arada sakat oyunculardan bazıları da aramıza katıldı. Milli takım arasını en iyi şekilde değerlendirdiğimizi düşünüyorum. İnşallah bu hazırlıklarımız Adanaspor maçına olumlu yansır" dedi.

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}