Samsunspor: Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Taraftarımız sabırlı olmalı'

Samsunspor: Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, Adanaspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Taraftarların sabırlı olması gerektiğini vurgulayan İpekoğlu, 'Taraftarımız son dakikaya kadar bizi desteklemeli. Golün ne zaman geleceği belli olmaz. 90'ıncı dakikada da gol bulabiliriz'dedi

Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Taraftarımız sabırlı olmalı'

Samsunspor'da pazar günü oynanacak zorlu Adanaspor maçının hazırlıkları, yoğun tempo altında devam etti. İdman öncesi önemli açıklamalarda bulunan Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, taraftarların da tribünleri doldurmasını istedi. İpekoğlu, "Şu anda Kenan Karışık ve Ahmet Cebe’nin sakatlıkları devam ediyor. Bu sakatlıklar çok önemli olmasa da futbolcuları rahatsız ediyor. Sıkıntılara rağmen hücum oyuncularımız Ayite ve Angan takımla beraber çalışmalara başladı. Onların da son durumuna bakacağız" dedi.

ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

İpekoğlu ayrıca, "Adanaspor maçında taraftarlarımızdan sabırlı bir şekilde bizleri son dakikaya kadar desteklemelerini istiyorum. Golün ne zaman geleceği belli değil. 90'ıncı dakikada da gol gelebilir. Pazar günü sahaya çıkacak oyuncularım kazanmak için ellerinden geleni yapacaklar. Milli takım arasını yükleme yaparak geçirdik. Bu arada sakat oyunculardan bazıları da aramıza katıldı. Milli takım arasını en iyi şekilde değerlendirdiğimizi düşünüyorum. İnşallah bu hazırlıklarımız Adanaspor maçına olumlu yansır" dedi.

Salim YILDIZEN ÇOK OKUNANLAR

Görme engelli kayıp vatandaşı bulmak için köylüler seferber oldu

1 Görme engelli kayıp vatandaşı bulmak için köylüler seferber oldu

Çiftlik Bank soruşturmasında 4 tutuklama daha

2 Çiftlik Bank soruşturmasında 4 tutuklama daha

Yangın dumanından etkilenen 4 kişi hastaneye kaldırıldı

3 Yangın dumanından etkilenen 4 kişi hastaneye kaldırıldı

Arda Turan dede ocağında

4 Arda Turan dede ocağında

Hobi bahçesinde beslediği arıların soktuğu kişi ölü bulundu

5 Hobi bahçesinde beslediği arıların soktuğu kişi ölü bulundu

İkinci kattan düşen işçi hayatını kaybetti

6 İkinci kattan düşen işçi hayatını kaybetti


SIRADAKİ HABER