HaberlerAksaray HaberleriE-Ticaret eğitimi ATSO'da gerçekleştirildi

E-Ticaret eğitimi ATSO'da gerçekleştirildi - Aksaray Haberleri

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Ahiler Kalkınma Ajansı iş birliği kapsamında başlatılan ATSO eğitimlerinden ilki olan E-Ticaret eğitimi gerçekleştirildi.

E-Ticaret eğitimi ATSO'da gerçekleştirildi

Son yılların en gözde sektörleri arasında yer alan E-Ticaret eğitimine katılan katılımcılar eğitimin katkısından son derece memnun olduklarını belirterek, ATSO Başkanı Ahmet Koçaş'a ve yönetim kurulana katkılarından dolayı teşekkür etti.
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, her yıl Aksaray'da eğitim rekorlarını kırdıklarını belirterek, 'Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası olarak hem üyelerimizin hem de vatandaşlarımızın iş hayatına yönelik katkı sağlayacak onlarca eğitimler düzenliyoruz. Bu eğitimlere alanında uzman Türkiye'nin en iyi eğitmenleri arasında yer alan insanları getiriyor en iyi eğitim ile en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde oluyoruz. Bu dönem Ahiler Kalkınma Ajansı ve odamız iş birliği ile eğitimlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bugün son yılların en çok tutulan alanlarından birisi olan E-Ticaret eğitimini düzenliyoruz. Bu eğitimimiz iki gün sürecek ve eğitimcilerimiz aldıkları eğitimlerin sonunda iş hayatlarında kolaylık yaşayacaklar hatta E-Ticaret noktasında gelişme göstereceklerdir' dedi.

E-Ticaret eğitimi ATSO’da gerçekleştirildi

SIRADAKİ HABER
}