Zorlu fikstür - Samsunspor Haberleri

Sezona 'O sene bu sene' sloganıyla başlayan Samsunspor'un ilk yarı birbirinden zorlu maçları kaldı. Kalan 6 maçtan dördünün üst sıradaki ekiplerle olması, bir anlamda 'ya tamam, ya devam' niteliği taşıyor

Zorlu fikstür

YA TAMAM YA DEVAM

Samsunspor, bu sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan ekiplerden. 'O sene bu sene' sloganıyla yola çıkan Kırmızı- Beyazlılar, önemli transferler yapsa da, bu oyunculardan istenilen verimin alınamaması sebebiyle sıkıntılı günler yaşanıyor. Liderin 11, play-off potasının ise 4 puan gerisinde bulunan Samsunspor'u ilk devre kalan 6 haftada ise birbirinden zorlu maçlar bekliyor. Bu maçların 'ya tamam, ya devam' niteliğinde olması ise işleri daha da zorlaştıracak bir başka konu.

BİRBİRİNDEN ZORLU MAÇLAR

Bu hafta Adanaspor'u konuk edecek olan Samsunspor ardından ise yine sıralamada üzerinde yer alan İstanbulspor'la deplasmanda karşılaşacak. İçerde Eskişehirspor ve deplasmandaki Denizlispor maçlarıyla lige devam edecek olan Kırmızı- Beyazlılar son iki haftada ise şu anda lider olan Ümraniyespor ve ikinci sırada yer alan Giresunspor'la karşılaşacak. Bu maçlardan alınacak sonuçlar Samsunspor'u ya iddialı, ya da hedefsiz bir hale getirebilir.

İŞTE KALAN MAÇLAR....

SAMSUNSPOR- ADANASPOR
İSTANBULSPOR- SAMSUNSPOR
SAMSUNSPOR- ESKİŞEHİRSPOR
DENİZLİSPOR- SAMSUNSPOR
SAMSUNSPOR- GİRESUNSPOR
ÜMRANİYESPOR- SAMSUNSPOR

SIRADAKİ HABER
}