HaberlerVekil Kurt, ASKF'de

Vekil Kurt, ASKF'de

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, ASKF Samsun Başkanı Şener Aydın tarafından düzenlenen kahvaltıya katıldı. Taban birlik temsilcilerininde yer aldığı kahvaltıda amatör spor kulüplerinin sorunları konuşuldu

Vekil Kurt, ASKF'de

GENİŞ KATILIM 

Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Şener Aydın ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt'u kahvaltıda ağırladı. ASKF bürosunda düzenlenen kahvaltıya TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şubesi Başkanı Haluk Tan, TÜFAD Samsun Şube Başkanı Hakkı Bayrak, TFFHGD Samsun Şube Sekreteri Gökhan Özbulut ve kulüp başkanları katıldı.

AMATÖR DEĞERİMİZ

Ak Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt'un amatör spor kulüplerin yanında olduğunu belirten Başkan Şener Aydın, "Vekilimiz her daim amatör spor kulüplerin yanında oldu. Bizde kahvaltıda biraraya gelelim sorunlarımızı kendisiyle paylaşalım istedik. Davetimize katıldığı için kendisine teşekkür ediyoruz"dedi. Milletvekili Kurt ise, "Amatör kulüpleri bizim önemli değerlerimizdendir. Onlara elimizden geldiğince destek çıkıyoruz ve çıkmaya da devam edeceğiz"dedi.

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}