HaberlerSamsun haber: Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şubesi'nde seçim heyecanı

Samsun haber: Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şubesi'nde seçim heyecanı

Samsun Haber: Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şubesi'nde genel kurul heyecanı yaşandı. Tek liste halinde gidilen seçimde mevcut başkan Hayriye Hakyemezoğlu, güven tazeledi

Samsun haber: Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şubesi'nde seçim heyecanı

Samsun Haber: Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şubesi’nde yapılan genel kurula, Başkan Hayriye Hakyemezoğlu ve dernek üyeleri katıldı. Çoğunluğun sağlandığı genel kurulda, mevcut başkan Hayriye Hakyemezoğlu yeniden başkan seçilerek güven tazeledi. Yeni yönetimle birlikle Samsun için çalışacaklarını ifade eden Hakyemezoğlu, dernek üyelerine teşekkür etti.

BİRLİKTELİK VURGUSU

Genel kurulun çok heyecanlı ve güzel geçtiğini ifade eden Başkan Hakyemezoğlu, "Yeni yönetimimle birlikle önümüzdeki günlerde güzel çalışmalar yapacağız. Bu seçimle bir kez daha güven tazelemiş oldum. 2012 yılından itibaren dernekle ilgileniyorum, 6. yılımı doldurdum ve önümüzde 3 sene daha var. Bu 3 yılı dolu dolu geçireceğiz, çeşitli projelerimiz var ve bunlar netleşirse önümüzdeki günlerde projelerimizi de açıklayacağız. Bundan sonra yeni yönetimimizle, Samsun halkıyla birlik ve beraberlik içinde güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şubesi için neler yapılması gerekiyorsa, yasal çerçevede çalışmalarımıza devam edeceğiz. Üyelerimiz için elimizden gelen maddi ve manevi desteği sunmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

Zeynep Irmak ÖCAL





SIRADAKİ HABER
}