HaberlerSamsun Haber: Bir kez daha şükrettik

Samsun Haber: Bir kez daha şükrettik

Samsun Haber: Anadolu Sakatlar Derneği Samsun Şube Başkanı Hüseyin Mızrak, 15 Temmuz darbe girişiminin kaderini değiştiren Şehit Ömer Halisdemir'in kabrini ziyaret ettiklerini belirterek, '15 Temmuz yeniden gözümüzde canlandı, bir kez daha Ömer Halisdemir ve onun gibi kahramanlara şükrettik' dedi

Samsun Haber: Bir kez daha şükrettik

Samsun Haber: Anadolu Sakatlar Derneği Samsun Şube Başkanı Hüseyin Mızrak ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kayseri’de düzenlenen toplantıya katıldı. Başkan Mızrak, Kayseri’ye gitmişten Niğde'nin Bor İlçesi'ne bağlı Çukurkuyu Beldesi'nde kabri bulunan, 15 Temmuz darbe girişiminin seyrini değiştiren Ömer Halidemir’in ve annesi Fadimana Halisdemir’in de mezarını ziyaret ettiklerini söyledi.

BİZİ ÇOK ETKİLEDİ

Başkan Mızrak, Anadolu Sakatlar Derneği Samsun Şubesi olarak yönetim kuruluyla birlikte genel merkezin Kayseri’de düzenlediği toplantıya katıldıklarını ifade etti. Mızrak, “Kayseri’ye gitmişken bizim için son derece önemli bir isim olan, 15 Temmuz darbe girişiminin seyrini değiştiren şehidimiz Ömer Halidemir’in ve geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden annesi Fadimana Halisdemir’in kabrini de ziyaret ettik. Çok duygulu bir ziyaret oldu bizim için, kabristandaki o kalabalık bizi çok etkiledi. Edirne’den Ömer Halidemir’in kabrini ziyarete gelen vatandaşlarımız vardı. 15 Temmuz yeniden gözümüzde canlandı, bir kez daha Ömer Halidemir ve onun gibi kahramanlara şükrettik” ifadelerini kullandı. Başkan Mızrak, Kayseri’ye gitmelerine katkı sağlayan belediye başkanlarına da teşekkür etti.

Başkan Mızrak, son olarak Türk Polis Teşkilatı’nın 172. kuruluş yıldönümünü de kutladı.

Zeynep Irmak ÖCAL

SIRADAKİ HABER
}