HaberlerSamsunspor HaberleriCanımızı yakıyor

Canımızı yakıyor - Samsunspor Haberleri

İpekoğlu, 'Adanaspor maçında ilk 20 dakikayı çıkarsak, kalan 70 dakikada oldukça iyi oynadık. Gol pozisyonları da yakaladık. Ancak pozisyonlar bulup bunları gole çevirememek canımızı yakıyor' dedi

Canımızı yakıyor

GOL KAÇIRMAK FUTBOLDA VAR 

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, Adanaspor ve İstanbulspor karşılaşmalarını değerlendirdi. Deneyimli teknik adam, "Üst sıralarda yer alan takımların puan kaybettiği haftada 3 puan alsaydık çok ciddi bir avantaj sağlayacaktık. Kazanmak adına ilk 20 dakikayı çıkarırsak, 70 dakika her şeyi yaptık. Pozisyonlar bulduk ama bunları değerlendirme sıkıntısı yaşadık. Bunlar futbolun içinde vardır. Umarım İstanbulspor maçında hem oyun hem de skor olarak istediğimizi alırız. Atletik ve genç bir takım. Belki öne çıkan isim bir oyuncuları yok ama ciddi anlamda takım oyunu oynuyorlar. Hücum ve savunma geçişlerini iyi yapıyorlar" diye konuştu.

EMEKLERİMİZ BOŞA GİDİYOR

Deneyimli teknik adam, "Ancak biz de üst sıraları yakalamak istiyorsak deplasmanlardan galibiyet çıkarma zorunluluğumuz var. Biz de kolay bir takım değiliz. İlk yarı sonunda hedefimiz ya play-off potasında olmak, ya da çok uzağında olmamak. Devre sonuna kadar ortada 15 puan var ve büyük kısmını almak istiyoruz. Girdiğimiz pozisyonları gole çevirememek canımızı yakıyor. Atamadığımız gollerden dolayı puan kaybı yaşayınca bütün emeklerimiz boşa gidiyor. İnşallah İstanbulspor maçında girdiğimiz pozisyonlardan bir veya iki tanesini değerlendiririz. Adanaspor maçının telafisini İstanbulspor deplasmanında yapmak istiyoruz" dedi.

SIRADAKİ HABER
}