HaberlerŞampiyon Halk Eğitim

Şampiyon Halk Eğitim

24 Kasım Öğretmenler Günü Futbol turnuvası finalinde İlk Işık Özel Eğitim Merkezi ile karşılaşan Atakum Halk Eğitim Merkezi 2-2 berabere biten maçın penaltı atışlarından 4-2'lik skorla galip ayrılarak şampiyon oldu .

Şampiyon Halk Eğitim

PENALTILARLA GELEN MUTLULUK

Atakum Kaymakamlığı ile Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen ve bu yılda 2'incisi gerçekleşen 24 Kasım Öğretmenler Günü Futbol Turnuvası oynanan final maçının ardından yapılan ödül töreniyle son buldu. Bahçeşehir Koleji Halı Sahasında oynanan final maçında İlk Işık Özel Eğitim Merkezi ile karşılaşan Atakum Halk Eğitim Merkezi 2-2 berabere biten maçın penaltı atışlarından 4-2'lik skorla galip ayrılarak şampiyon oldu. Üçüncülük müsabakasında ise Adnan Kahveci İlkokulu'nu geçen Özel Sınav Koleji'de turnuvayı üçüncü tamamladı.

KUPA VE MADALYA VERİLDİ

Final maçının ardından yapılan ödül töreninde Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı şampiyon olan Atakum Halk Eğitim Merkezi takımına kupasını vererek oyuncuları tek tek tebrik etti. İkinci olan İlk Işık Özel Eğitim Merkezi takımı ise kupa ve madalyalarını Atakum Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Demirkıran ile Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Coşkun'un elinden aldı. Keyifli geçen maçlar sonrası yapılan törende kupalarını alan takımlar büyük sevinç yaşarken hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Salim YILDIZSIRADAKİ HABER
}